• Ania Pawluk

  Temat: Moc rytmów - warsztaty gry na bębnach djembe

  O warsztacie na Festiwalu:

  Podczas warsztatów poznasz historię bębnów djembe i dundun. Nauczysz się techniki wydobywania podstawowych dźwięków oraz zagrasz prosty rytm.  Zasiądziemy w kręgu i poczujemy energię i moc płynąca z tych magicznych instrumentów.  Praca z bębnami otwiera nas na innych i na samych siebie, pozwala wyzwolić drzemiącą w nas energię, generuje radość i podnosi WIBRACJE 😀 Już po kilkunastu minutach warsztatu możesz czerpać przyjemność ze wspólnej zabawy i wpaść w przyjemny, magiczny trans!

  O prelegentce:

  Moją pasją są bębny afrykańskie, które stały się dla mnie pretekstem do organizowania spotkań, podczas których dzielę się z innymi moją miłością do prostego i radosnego życia <3

  Uczę grać na bębnach djembe i dundun dzieci i dorosłych,
  pracuję także  z osobami z niepełnosprawnościami.
  Organizuję różnego rodzaju imprezy, warsztaty i kręgi muzyczne, na których wprowadzam elementy śpiewu intuicyjnego, improwizacji na bębnach i  prostych instrumentach.
  Uwielbiam tworzyć takie spotkania i wyczarowywać magiczną atmosferę, która pozwala ludziom otworzyć się, przekroczyć granice i polecieć wysoko wysoko!  <3 Często prowadzę relaksację i medytację przy dźwiękach instrumentów.
  Regularnie zwołuję Kręgi Kobiet w moim mieście. Prowadzę też warsztaty relaksacji, jogi i medytacji dla kobiet. Dzielę się wegańską szamą i gotuję z chwastów. Fascynują mnie zioła, z których tworzę napary oraz naturalne kadzidła.  Jestem miłośniczką holistycznego podejścia do życia. Moje życie wypełnia muzyka, joga i natura. W lesie czuję się jak w domu!

  facebook.com/szamanka.pawluk

  Festiwal Wibracje

  Dołącz do nas! Kup bilet