Xenia Uranova

Temat: OULO - warsztaty cielesno-ruchowe

OULO. DAWANIE I BRANIE W BALANSIE – warsztaty cielesno-ruchowe
Warsztat pod czas którego komunikujemy się na zasadzie dawania- brania i rozwijamy idealny balans we własnym ciele. Jest to krok do kontaktu ze sobą i z innymi.

Oulo – genialnie proste narzędzie do intuicyjnego i ukierunkowanego rozwoju świadomości w ciele. Jest to zszyty w okrąg pas z mocno elastycznej i wytrzymałej tkaniny, który umożliwia tworzenie rozciągliwej, reaktywnej przestrzeni wokół ciała. Pozwala na dynamiczną zabawę, relaksację, ruch, taniec, kontakt, medytację i improwizację. Jest idealne do samodzielnych ćwiczeń jak i do integracji w dużej grupie osób.

Jest praperformerką, muzykiem, podróżniczką, trenerem rytmu i ruchu, animatorką kultury, entuzjastką terapii dźwiękiem oraz założycielką pierwszej globtroterskiej szkoły gry na bębnach obręczowych i rytmiki orientu pod nazwą TAKITA. Pobierała nauki od światowej sławy perkusistów – mistrzów z Izraela, Iranu, Turcji, Afryki, Indii. Xenia uczestniczy w różnych projektach muzycznych. Gra również w czasie spotkań duchowych, ceremonii oraz sesji medytacji. Prowadzi warsztaty z rytmu, ruchu i głosu w Polsce i za granicą. Zgłębia również zagadnienia z zakresu filozofii, praktyk cielesnych i mentalnych oraz zasady funkcjonowania natury i zjawisk społecznych. Entuzjastka kultur archaicznych. Kocha przyrodę i popiera holistyczny sposób życia oparty na wolności i współpracy.

Dołącz do nas! Kup bilet