Roman Nowak

Temat: Eletroterapia

Roman uważa, że w dzisiejszej rzeczywistości ludzkie zdrowie atakowane jest na wiele sposobów, a poleganie na rozwiązaniach oferowanych przez system opieki zdrowotnej głównego nurtu jest nie przynosi rezultatów. W tej sytuacji szanse na sukces w jego odzyskaniu uwarunkowane są osobistego zaangażowaniem i zdobyciem nie medycznej (bo ta koncentruje się na objawach) wiedzy o zdrowiu.

Przykładem braku skuteczności głównego nurtu medycznego jest borelioza, co może potwierdzić coraz większa liczba ludzi zakażonych, których system odpornościowy nie radzi sobie z borelią i towarzyszącymi jej patogenami.

PODCZAS FESTIWALU POPROWADZI

Wykład, na temat stosowania naturalnych oraz elektronicznych metod w celu odzyskiwania i utrzymywania zdrowia. Kolejne spotkanie poświęcone będzie prezentacji podstaw mechanizmów działania i sposobów stosowania pulsujących pól magnetycznych (PEMF) oraz prezentacji urządzeń PEMF z krótkim omówieniem ich prostej budowy. Niektóre konstrukcją są tak nieskomplikowane, że sporo osób zdołało już samodzielnie złożyć je sobie w domu.

Dołącz do nas! Kup bilet