Paweł Byczuk

Temat: Podróże Niefizyczne

Przedsiębiorca, programista, miłośnik dobrych brzmień, entuzjasta psychokinezy, członek Profesjonalny The Monroe Institute, prezenter warsztatów Hemi-Sync® oraz trener metody Bruce Moena. Od ponad 20 lat propaguje osiągnięcia Roberta Monroe prowadząc wykłady i kursy z techniki Hemi-Sync®, których celem jest poszerzenie i transformacja świadomości oraz wykorzystanie pełnego potencjału umysłu.

Na Wibracjach opowie w jaki sposób dźwięk wpływa na funkcjonowanie mózgu i jak wykorzystać to do zwiększenia własnej produktywności, poprowadzi warsztat z techniki Hemi-Sync® oraz przeprowadzi eksperyment psychokinetyczny, w którym będziemy grupowo wpływać wyniki zdarzeń losowe.

PODCZAS FESTIWALU:
Królestwo dźwięku Roberta Monroe – rzecz o Hemi-Sync®
W czasie spotkania opowie w jaki sposób dźwięk stymuluje ludzki mózg i jak można to wykorzystać w codziennym życiu do zwiększenia produktywności, poprawy zdrowia czy poszerzenia świadomości. Słuchacze dowiedzą się czym są i jak działają dudnienia różnicowe oraz co daje synchroniczna praca półkul mózgowych.

Miniwarsztat Hemi-Sync®
Uczestnicy doświadczą osobiście oddziaływania dźwięków Hemi-Sync®, nauczą się jak uniknąć podstawowych błędów w stosowaniu tej techniki oraz poznają podstawowe kroki na drodze do transformacji i poszerzenia świadomości.

Cuda manifestacji (psychokineza) – eksperyment: szczegóły niebawem

Dołącz do nas! Kup bilet