Monika Paluchowska

Temat: Wykorzystanie częstotliwości w diagnostyce i terapiach leczniczych: biorezonans, SCIO, timewaver

Podczas wykładu na Festiwalu:

Tematem wykładu będzie wykorzystanie odpowiednich częstotliwości pól elektrycznych i elektromagnetycznych w medycynie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na metody biorezonansowe. Cieszą się one w ostatnim czasie dużą popularnością, głównie w nurcie medycyny alternatywnej.
Z tego względu panuje powszechny pogląd, że są to techniki niepotwierdzone naukowo i tym samym nieskuteczne. Jednak pomimo ścisłego związku z nurtem alternatywnym, biorezonans coraz pewniej wpisujący się również w standardy medycyny zachodniej.

Część wykładu zostanie więc poświęcona naukowym doniesieniom związanym z biorezonansem, jego wykorzystaniem i badaniami, jakie są prowadzone na całym świecie. Zostanie poruszony temat urządzeń do diagnostyki oraz terapii, których co raz więcej pojawia się na rynku. Jak działają? Jakie są możliwości ich wykorzystania? Czym się od siebie różnią? Starając się odpowiedzieć na te pytania zostanie przedstawiony przegląd najpopularniejszych urządzeń jakie są obecnie dostępne. Zaprezentowane zostaną również informacje na temat potencjału jak i ograniczeń technik biorezonansowych.

O prelegentce:

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie gdzie obroniła z wyróżnieniem tytuł magistra biologii, ze specjalizacją z biologii człowieka. Obecnie kończy pracę doktorską z zakresu nauk medycznych i biologii medycznej. Certyfikowany doradca żywieniowy oraz informodiagnosta i informoterapeuta. Od ponad 8 lat zajmuje się metodą biorezonansu wykorzystując tę technikę w szerokim zakresie jej przydatności. Wiedzę i doświadczenie dają jej przede wszystkim praktyka, ale również szkolenia i konferencje, w których licznie uczestniczy. Obecnie prowadzi swój gabinet, w którym stara się znaleźć wspólny mianownik dla medycyny akademickiej i nurtów alternatywnych. Prywatnie pasjonatka górskich wędrówek, tańca i antropologii kulturowej. Na co dzień stosuje zasady zdrowego stylu życia i zaraża innych swoją pasją do ziołolecznictwa.

 

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet