Kuba Rubaj

Temat: Kambo

Prawda o Kambo
Jest podróżnikiem, fotografem, autorem bloga, nauczycielem jogi. W wieku 13 lat wraz z ojcem zaczął podróżować na rowerze po Europie Wschodniej. Podczas podróży przez dzikie zakątki Europy narodziła się jego bliska relacja z przyrodą i wielka pasja do świata.

Droga stała się dla niego sposobem na poczucie esencji życia – kolejne lata obfitowały w jej poszukiwania. Odwiedził 40 krajów. To czego poszukiwał w świecie odnalazło jego – gdy nauczył się medytować.

W Ameryce Południowej był czterokrotnie. Fascynują go kultury natywne świata, ich mitologie i techniki uzdrawiania płynące z natury. Na początku pracował głównie z roślinami, przeszedł kuracje roślinne zwane „dieta con plantas maestras”. Uczył się od uzdrowicielki plemienia Shipibo.

Podczas kolejnej wizyty poznał indianina z plemienia Matses, który pracuje z wydzieliną Kambo. Zapoczątkowało to przyjaźń która trwa do dziś. W pewnym momencie znajomości jego przyjaciel, wraz ze swoją rodziną – zaczął uczyć go pracy z wydzieliną żaby Kambo. Obecnie praktyk Kambo, od niedawna nauczyciel Jogi. Zwolennik holistycznego podejścia do zdrowia. W procesie ciągłej nauki.

Podczas Festiwalu: Kambo Nunu – wykład o korzeniach, pracy i działaniu wydzieliny Kambo
Podczas wykładu o Kambo opowiem o korzeniach pracy z wydzieliną – indianach, życiu w dżungli, zbieraniu wydzieliny. Opowiem jak przebiega proces działania Kambo, oraz o różnych wymiarach jego działania. Przytoczę fakty znane nauce oraz wierzenia i opowieści samych indian. Opowiem też o integracji doświadczenia z Kambo, tak aby przełożyło się to na najwięcej dobroczynnych efektów.

Dołącz do nas! Kup bilet