Organizatorzy MoveOn Camp wierzą, że RUCH ma potencjał uzdrawiania i siłę kreacji. Dlatego program festiwalu to 4 dni warsztatów ruchowych, tanecznych, performance, pracy z emocjami, dzięki którym poprawisz jakość swojego życia i będziesz bliżej SIEBIE.

Dzięki świadomemu połączeniu technik ruchu, pracy z emocjami i śwadomością budujemy podstawy do trwałych zmian w naszym życiu. Przestajemy ograniczać się do check listy zmian i zadań do wprowadzenia w naszej codzienności, lecz wchodzimy w głębszy proces transformacji sięgający do podłoży wzorców naszej osobowości.

Musimy się oduczyć reagować według starych wzorców, opartych na wypróbowanych, ale i często przestarzałych założeniach z czasów naszego dzieciństwa i zależności. By wrastać i wzmacniać system odporności, potrzebujemy pełnego zaangażowania w proces – ciało jest kluczowym elementem. Zapisane w nim historie potrzebują stopniowego uwalniania i przemiany na wspierającą energię życia.

Zapraszamy – prosto z brzucha, prosto z serca na MoveOn Camp – kameralne spotkanie tych, którzy kochają ruch, pracują terapeutycznie, potrzebują sami przestrzeni inspiracji i wsparcia społeczności.

2/5 czerwca 2022, Kołatek 1 (Olsztynek, Mazury)

www.moveoncamp.pl

https://www.facebook.com/MoveOnCamp