Drodzy, miło nam donieść, że na naszym Fanpage odbył się webinar – pierwszy w historii Wibracji 🎉

Poprowadziła go Julia Mafalda Ethy, nazywana zapachową wróżką, prelegentka Festiwal Wibracje 4.0.

 O czym?

Julka Mafalda opowiedziała o leczniczych esencjach roślin, potocznie zwanych olejkami eterycznymi.
Rośliny od zawsze przychodzą nam na pomoc. Nie tylko ludziom – zwierzęta, wyczuwając nieprawidłowości w swoich organizmach, intuicyjnie sięgają po odpowiednie rośliny. Tak samo byłoby z nami, gdybyśmy potrafili słuchać… swojego węchu. Olejki eteryczne (choć jedynie 2% olejków na rynku ma właściwości terapeutyczne) to skoncentrowane, płynne i ulatniające się cząsteczki pozyskiwane z roślin poprzez delikatną destylację – o ile nie są tworzone syntetycznie w laboratoriach. Molekuły takich olejków oddziałują 25-krotnie silniej niż roślina, od której pochodzą. I to właśnie jest przyczyną, dla której ich działanie jest o wiele szybsze i skuteczniejsze niż działanie ziół.

Ze względu na swoje bardzo wysokie wibracje molekularne olejki silniej wpływają na wszystkie organizmy żywe – nie tylko ludzi, lecz także rośliny i zwierzęta.

 Julia Mafalda – założycielka międzynarodowego projektu Ethy oraz, od niedawna, prowadząca bezpłatną grupę edukacyjną ~ESSENSUAL ACADEMY~, członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia i wieloletnia praktykantka i pasjonatka leczenia ziołami.

Instagram: @essensual.fairy


Kliknij, żeby zobaczyć 👆