12 i 13 października odbyły się targi zdrowia i rozwoju  Art of Healing. Wydarzenie miało niespotykaną formułę, która łączyła targi z częścią konferencyjną.
W luźnej, niespiesznej atmosferze warszawiacy spędzili weekend dzieląc czas miedzy wykładami, spacerami po targowych alejkach, a luźnymi dyskusjami w strefie relaksu i sceny targowej popijając wyciskane na miejscu soki.

Osią tematyczną Art of Healing było szeroko i nowocześnie rozumiane zdrowie ciała i umysłu.

W strefie targowej obok stanowisk bywających na innych wydarzeniach (np. te z ekologiczną żywnością, czy naturalnymi kosmetykami), były także punkty, których nigdzie indziej nie spotkacie. Wśród nich wymienić wystarczy pościele uziemiające, najlepszej jakości polskie jonizatory, czy Sonorę (szczególny rodzaj urządzenia łączący funkcję instrumentu muzycznego z leczniczą tubą rezonansu magnetycznego. Ciekawych odwołuję do dalszego googlowania).

Do tego dodać trzeba całą gamę innych różności, dla których wspólnym mianownikiem jest doprowadzeni nas do doskonałej kondycji psychofizycznej i tak mieliśmy: odzież lnianą i inną naturą szydełkowaną, instrumenty relaksacyjne, suplementy różnorakie (w tym wspierające florę bakteryjną), zioła wszelakie, wegańskie i wegetariańskie jedzenie, nietypowe urządzenia medycyny XXI wieku, miedziane, ręcznie kute naczynia, całą strefę zabiegową z paletą masaży i doradztwem zdrowotnym, nawet możliwość indywidualnie sprofilowanych wkładek do butów. Różnorodność wystawców była imponująca, do tego kupa ludzi, jedzenie dobre, szkoda, że o 19 zamykali.

A to nie wszystko, bo trochę dłużej trwały wykłady. Wśród całej palety prelegentów, równie ciekawych, wymienię jedynie: dr Ewę Dąbrowską (dieta owocowa-warzywna), dr Dorotę Ackermann-Szulgit (dieta dla mózgu), dr Marzannę Radziszewską-Konopkę (psychobiologia), Karolinę i Macieja Szaciłło (ajurweda), prof. Michała Kozłowskiego (wykorzystanie konopi), czy Macieja Lorenca (środki psychoaktywne).

 

Kolejna edycja targów w przygotowaniu – do zobaczenia jesienią 2020 roku!

targi art of healing zdrowie eko

 

 

 

 

 

Zobacz video relację:
Art of Healing targi zdrowia

Linki:
Strona internetowa:  http://healing.com.pl/
Facebook:  https://www.facebook.com/1SztukaZdrowia/
Instagram:  https://www.instagram.com/art_of_healing_polska/?hl=de