Za nami 3. edycja Festiwalu Wibracje, który odbył się 13-16 czerwca 2019 r. w Białobrzegach k. Warszawy.

Okrągły rok przygotowań, milion wykonanych telefonów, masa zaangażowanych ludzi, rozmowy z kosmitami i Matką Naturą, słuchania serca i planowania z głową – żeby przez 4 dni obchodzić z Wami prawdziwe święto życia. Cieszymy się, że mimo nowego miejsca, klimat pozostał ten sam i przyjechaliście do nas tak tłumnie – było nas blisko 4000!

I to dzięki Wam ten Festiwal jest totalnie niezależny – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie! 

Żeby zapewnić flow przy takie liczbie uczestników, angażujemy masę wspaniałych ludzi, którym chcemy podziękować: naszemu teamowi organizacyjnemu i koordynatorom oraz wolontariuszom.
Dziękujemy także prelegentom za entuzjazm i zaangażowanie w projekt, a także wystawcom za wspaniałe ożywienie w strefie targowej i gastronomicznej.
No i specjalne podziękowania dla….Przyrody, która tradycyjnie zapewniła nam wymarzone okoliczności. 


👉 Kolejny Festiwal za rok, ale dla niecierpliwych mamy jesienną niespodziankę; w warszawskim Koneserze odbędą się Targi Art of Healing  (www.healing.com.pl) – wydarzenie o podobnych do Wibracji wibracjach. Zapraszamy! 

 

fot. Andriej Szypilow