Sprzedaż biletów kończy się za

Nessi Gomes

Temat: Koncert

Całkowicie wciągająca i fascynująca. Minuty wydają się rozpływać podczas słuchania. Szczerze poruszający debiutancki album. – Magazyn R2

O artystce:

Nessi Gomes to piosenkarka i autorka tekstów urodzona w portugalskiej rodzinie na maleńkiej wyspie Guernsey. Inspiracje artystyczne czerpie z obu stron swojego pochodzenia etnicznego, łącząc esencję tradycyjnej, emocjonalnej i „większej niż życie” muzyki ludowej Fado z brytyjską progresywną nowoczesnością.

Swój debiutancki album Diamonds & Demons wydała w październiku 2016 roku. Cieszył się on dużym zainteresowaniem mediów i wsparciem radiowym w Europie i Wielkiej Brytanii. Ujawnia autentyczne i szczere poszukiwanie światła, głębi, nadziei i prawdy, a także artystyczne poszukiwanie miłości i zaufania. Jest to seria misternie szczegółowych, zniewalająco atmosferycznych i bujnie teksturowanych awangardowych ballad. Nessi jest artystką, której twórczość pośrednio jest ukłonem w stronę Björk i Kate Bush, ale zachowuje przy tym swoją wyjątkowość i oryginalność, przekazując portugalskie refleksje i przeczucia – zarówno nadziei i lęku.

Od tego czasu grała w 30 krajach, w tym na najważniejszych festiwalach i scenach. Równolegle tworzyła stale rozwijające się warsztaty i rekolekcje Vocal Odyssey, które zachęcają uczestników do spotkania z duchem swojego głosu. Tysiące ludzi już doświadczyło tego procesu pod jej przewodnictwem i Wy będziecie mogli podczas jej występu na Festiwalu Wibracje.

Sprawdź kurs online z Anną Sierpowską “Transformująca moc świadomego ruchu” + E-Book

 

Anna Sierpowska: Transformująca moc świadomego ruchu + E-Book

Dołącz do nas! Kup bilet