Sprzedaż biletów kończy się za

MOSE

Temat: Live act

„Wspaniała muzyka to taka, która prowadzi słuchacza myślącego teraźniejszością do progu nieskończoności. Wszelka muzyka już istnieje – muzyk jest tutaj, aby usunąć kawałek zasłony i pozwolić jej trochę przedostać się do tej fizycznej przestrzeni. Za pomocą stałego, hipnotycznego rytmu, połączonego z eterycznymi głosami i melodiami, możemy uwolnić się w pustce i przypomnieć sobie, kim jesteśmy – jesteśmy jednością”.

O koncercie:

Mose gra organiczną, rytmiczną muzykę midtempo/downtempo. Muzyka jest dla niego okazją do podróży w głębokie przestrzenie. Za każdym razem, gdy produkuje lub gra, jego zamiarem jest „bycie wziętym” i totalne odpuszczenie. Jest to ciągła praktyka otwierania swoich kanałów, aby przekazać przez nie coś więcej niż on sam. Zachwycający, miarowy rytm bębna jest czymś, co zawsze przenosi go do swoich pięknych wewnętrznych przestrzeni, a jego proces produkcyjny tym emanuje.

Zawsze przypominam sobie, że jeśli nie „odurzę się” muzyką, którą tworzę, to jak mogę oczekiwać, że zrobi to ktoś inny. Dla mnie wspaniała muzyka to taka, która otwiera te odmienne stany świadomości bez przyjmowania jakiejkolwiek substancji.

O artyście:

Mose mieszka w Gwatemali nad pięknym kraterem wulkanicznym jeziora Atitlán, gdzie ceremonie kakaowe, kirtan i ekstatyczny taniec miały duży wpływ na jego produkcje i styl didżejski. Prowadzi tutaj regularne warsztaty tańca z kakao, podczas których członkowie społeczności mają okazję odbyć głęboką podróż taneczną w ceremonialnym wydaniu, wolnym od alkoholu.

Oprócz wielokulturowych rytmów i stałego hipnotycznego rytmu, Mose wplata efemeryczne intonowanie świętych pieśni i wezwania do miłości, życzliwości i współczucia, często angażując muzyków na żywo, aby stworzyli improwizację związaną z tym konkretnym miejscem i czasem. Tworzy z zamiarem stworzenia podstaw do samopoznania i kultywowania obecnego stanu umysłu, który oferuje nowy wgląd i głębszą jasność w celu.

Kiedy nie koncertuje po świecie ani nie gra na specjalnych imprezach w Gwatemali, spędza czas formie dłuższych okresów odosobnienia i ciszy, tylko po to, by wyłonić się z głębszym, prawdziwszym i bardziej wyrafinowanym dźwiękiem. Wspiera także innych wschodzących artystów za pośrednictwem swojej wytwórni płytowej Resueño z zamiarem zgromadzenia rezonujących dusz w celu tworzenia muzyki, która podnosi na duchu i inspiruje. Wytwórnia wykracza poza jakąkolwiek określoną estetykę kulturową i bada uniwersalną wibrację poprzez splatanie dźwięków i języków z całego świata. Jest to również narzędzie do celów społecznych, ponieważ 50% wszystkich zysków jest przekazywanych na cele związane ze społecznością zamieszkującą brzegi jeziora Atitlán.

Zaproszenie na festiwal:

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Tomek Eichelberger – Festiwal Wibracje – Qigong
Emilia Burkiewicz – Festiwal Wibracje
Monika Podsiadła – Festiwal Wibracje
Andrzej Frydrychowski – Festiwal Wibracje
Roman Nowak – Festiwal Wibracje
Didi Ananda Dayashiila – Festiwal Wibracje
Acarya Vandiitananda Avadhuta – Festiwal Wibracje – Warsztat
Bożena Muszyńska – Festiwal Wibracje – wykład
Robert Bernatowicz – Festiwal Wibracje – wykład
Marianna Kłosińska – Festiwal Wibracje – Sesja Q&A
Simon Sutton – Festiwal Wibracje – warsztat tantry

Dołącz do nas! Kup bilet