Magda Wdowiak

Temat: Układ oddechowy i pokarmowy w świetle Biologii Totalnej

O wykładach na Festiwalu:

Podczas Festiwalu Magda Wdowiak poprowadzi dwa wykłady: Układ oddechowy w świetle Biologii Totalnej i Zdrowy brzuch w świetle Biologii Totalnej.

Wykład 1:

W czasie pierwszego wykładu przejdziemy przez opowieść układu oddechowego w paradygmacie precyzyjnie ujętej psychosomatyki. Przyjrzymy się wspólnie psychoemocjonalnym kontekstom wielu chorób związanych z oddechem i dotlenieniem organizmu począwszy od nosa i gardła, poprzez tchawicę, oskrzela, a na płucach skończywszy.

Jak to się dzieje, że ciało kieruje sygnał chorobowy właśnie do tej tkanki, a nie do innej?

Czemu służą choroby układu oddechowego? O czym mówią astma, zapalenie krtani czy zatok?
Dlaczego metodami konwencjonalnej medycyny tak trudno wyleczyć alergie wziewne, POHP, raka
płuc?

Wykład 2:

W wykładzie Zdrowy brzuch przyjrzymy się wspólnie psychoemocjonalnym kontekstom wielu chorób układu pokarmowego począwszy od zębów, jamy ustnej i przełyku, a na jelitach skończywszy. Jak to się dzieje, że ciało kieruje sygnał chorobowy właśnie do tej tkanki a nie do innej? Czemu służą choroby przewodu pokarmowego? O czym mówią zaburzenia żołądka, wątroby lub pęcherzyka żółciowego?

Dlaczego metodami konwencjonalnej medycyny tak trudno wyleczyć Chorobę Crohna, Zespół Jelita Drażliwego czy SIBO?

Biologia Totalna już dawno udowodniła skuteczność dekodowania chorób z ciała. Jako metoda pracy ze świadomością pozwala ona na pomoc w zrozumieniu roli wszelkich zaburzeń i dysfunkcji zarówno organów jak i pojedynczych tkanek czy komórek.

Ciało przemówiło. Czy wiesz, o czym?

 

O prelegentce:

Magda Wdowiak – mgr inż. biotechnologii, konsultant Biologii Totalnej (Recall Healing), właścicielka i założycielka Kuźni Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych. Biologią Totalną zajmuje się od ponad 12 lat. Ukończyła wszystkie dostępne kursy oraz szkolenia w tym zakresie i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi Nauczycielami. Ma za sobą ponad 6000 godzin sesji indywidualnych oraz ponad 4000 godzin warsztatów, szkoleń i prelekcji. W swojej praktyce konsultanta łączy BT/RH z innymi metodami m.in. Terapią Kwiatową dr Bacha, Hidden Mind, GEST czy dekodyką, co daje najlepsze i najszybsze rezultaty. Swoje działania nazywa Uzdrawianiem Przez Świadomość. Prywatnie pasjonatka nauk przyrodniczych, spełniona kobieta i mama dwóch nastolatków.

 

http://kuznia-zdrowia.pl/

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet