Sprzedaż biletów kończy się za

ESSEX

Temat: Essex Live!

O koncercie:

Koncert Essexa w 2024 to nowa wartość muzyczna i emocjonalna!
Na ten sezon przygotował nowy materiał składający się z 3 celowych i moderowanych aktów. W każdym akcie przeżyjemy wspólnie inne doświadczenie Siebie i Świata… Do tej pory można było go usłyszeć m.in. na Las Festiwal (rezydent), Summer Contrast, Wibracje, Uroczysko, Tribalanga, Racłacamp, Organic, Filharmonia Świętokrzyska, Męskie Granie. Podczas występu stosuję elementy live loopingu, aranżując utwory w czasie rzeczywistym. Jego utwory autorskie najtrafniej można
opisać słowami:leśno-elektroniczne midtempo. Z każdą minutą występ nabiera tempa i energii. Wplata wiele improwizacji na klawiszu, gitarze, flecie poprzecznym czy własnym głosie, przez co każdy z jego występów jest niepowtarzalny. Na scenie pojawi się wraz z Iga Su na skrzypcach i wokalu.

O artyście:

Producent muzyczny, wokalista. Prywatnie Krzysztof Komar, rocznik 1991r., urodzony w Kielcach. Produkcją muzyczną zajmuję się od 2009r. Samouk rzemiosła.
Chcąc opisać moją muzykę słowami można użyć takich określeń jak: leśna, organiczna, psychodeliczna, elektroniczna. Natomiast wyczuwalne inspiracje
gatunkowe to trip-hop, dub, dnb, house, downtempo, blues, alternatywny pop, world music. Zagrał ponad sto koncertów w formie live act oraz dj set, w takich miejscach jak: Las Festival, Summer Contrast, Wibracje Festival, Kex Hostel (Rejkiawik), Tribalanga Festival, Sfinks 700, Nowa Jerozolima, Prozak 2.0, Transformator, Wyspa Tamka, Projekt Lab, Klub Pralnial, Filharmonia Świętokrzyska, Męskie Granie i wiele innych.

Wydania autorskie: „De EP Fo Rest”, „Dualizm”, „Ochenta”, „Mosq”, „Anima”.

Kolaboracje: Kasia Moś, Quebonafide, Rosalie, VNM, Kuban, Gouva, Paprodziad,
Sitek, Kyöku i wiele innych.

Poznaj innych artystów Sceny Muzycznej:

POLARNY

SPACEBOY

Yael Deckelbaum

Gooral & Paprodziad

Yemanjo

 

Dołącz do nas! Kup bilet