Katarzyna Barczyńska

Temat: Świat Kryształów

Obecnie zajmuje się badaniem energetyki przestrzeni i zastosowania w niej minerałów. Moje wszechstronnie wykształcenie – dr inż. arch. ze specjalnością przestrzeni kościołów gotyckich, dyplomy różnych ścieżek rozwoju duchowego i kształcenia umysłu – z przyjemnością porzuciłam dla odkrywania na nowo i nazywania świata w otoczeniu natury – na małej wsi.

Zaczynam rozumieć po co są z nami minerały i kryształy, jak jesteśmy połączeni z roślinami i zwierzętami, a także ludźmi i ciałami niebieskimi. Wiem, że Natura jest czysta i oczyszczanie dotyczy wyłącznie naszego myślenia o niej i naszego umysłu. Najważniejsze jest poczucie własnej wiedzy i swojego dostępu do biblioteki wszechświata bez konieczności uczenia się.
Wszelkie odkrycia ostatnich lat spisuję, podstawy zawarte zostały w książce „Mandale kryształowe” i właśnie wydawanym skrypcie do warsztatów ” Kryształy w naszym życiu” – tytuł roboczy oraz na stronie http://swiatkrysztalow.com.pl/

PODCZAS FESTIWALU POPROWADZI:
Wykład „Co to jest Pole Kryształowe Człowieka?”
Omówienie struktur kryształowych człowieka na ochotniku, ćwiczenia i medytacje z minerałami, nabywanie wrażliwości i umiejętności odczytu wpływu na nas różnych minerałów, opowieści o tworzeniu struktur w przestrzeni – naszym otoczeniu i miejscach mocy.
Pole kryształowe to zapis informacji dookoła naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą informacji o tym zapisie – nazywam to czytaniem pola kryształowego – możemy podejmować decyzje o zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, niekorzystnymi dla nas. Pod wpływem żarliwej decyzji zbędne nici obcego pola wyplatają się z naszego same. Wystarczy podjąć mocną decyzję i trwać przy niej. Reszta robi się sama.

2. Warsztat „Struktury z kryształów i ich wpływ na człowieka”
Znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym, mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, utworzenie mandali grupowej na temat ustalony przez grupę, np. „Jedność energetyczna wszystkich Istot Żywych”, ćwiczenia z różnymi kolorami mandali – odczyty ich znaczenia i działania, medytacja Czerni i Jedności.

Warsztat ma na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych do utworzenia potrzebnej sobie zmiany. Ważną częścią spotkania jest zapoznanie uczestników z podstawowymi wibracjami kryształów i kolorów – poszerzenie ich znaczenia w naszym życiu. Pod wpływem układania grupowej kilkumetrowej mandali utworzą się w naszym polu kryształowym nowe części informacyjne i energetyczne, pole każdego nasyci się kształtem mandali i wibracjami minerałów. Zwykle odczuwalne są po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w wolnym – zwolnionym czasie. Kryształy to Istoty bardzo długo żyjące i spokojnie patrzą na nasze pilne sprawy, uczą tego.
Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów – zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być – dla przykładu – własne mieszkanie, dom z działką, szkoła dzieci, czy nasz teren festiwalowy. Można przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy teren, podnosi to jego witalność, przepływ życia i w spokojnym tempie prowadzi do zmian.

Dołącz do nas! Kup bilet