Sprzedaż biletów kończy się za

Dva Dereva

Temat: koncert

W muzyce można usłyszeć elementy takich gatunków jak trip-hop, drone ambient, tribal ambient. Ich muzyka to wyważona mieszanka cech etnicznych i elektronicznych, która zdobyła uznanie wśród fanów szamańskich rytmów i głębokiej muzyki medytacyjnej.

Projekt Dva Dereva (Ukraina) został założony w 2010 roku przez Artema Cherchynskyi i Nadya Makarova. Przez lata tworzył on medytacyjną i transową muzykę akustyczną z wykorzystaniem szerokiej gamy etnicznych i archaicznych instrumentów muzycznych. Od końca 2018 roku zespół zaczął eksperymentować z nowym elektronicznym brzmieniem. Eksperymenty doprowadziły do ​​powstania nowego programu, który łączy brzmienie syntezatorów analogowych, instrumentów akustycznych, teksty autorskie i mantry różnych tradycji. W grudniu 2020 r. Dva Dereva stworzył album „Parallel Ways Of Enlightenment”, a w październiku 2021 r. – nowy album „Who Am I?”, które zostały wydane przez wytwórnię Microcosmos Records.

Uczestnik ukraińskich festiwali, takich jak „Kaleidoscopie”, „Vibronica”, „Chillary”, „Vedalife”, „Babylon Escape”, „Avatar”, „Carpathian Yoga Fest” itp.

Skład zespołu:

Dva Dereva to zespół, do składu którego należy Nadya Makarova (wokal, perkusja) i Artem Cherchynskyi (syntezatory, flety etniczne, perkusja).

https://microcosmosrecords.com/releases/dva-dereva-parallel-ways-of-enlightenment/
https://microcosmosrecords.com/releases/dva-dereva-who-am-i/

https://www.youtube.com/watch?v=740HH5gmSgc

 

Dołącz do nas! Kup bilet