Oświadczenie organizatorów Festiwalu Wibracje

Wibracje to wydarzenie ze swoją silną i wyjątkową społecznością. Jesteśmy plemieniem, wspólnotą, która łączy podobne spojrzenie na świat. Jesteśmy otwarci i z optymizmem patrzymy na rzeczywistość. Teraz, jako plemię pomagajmy sobie nawzajem i wspierajmy się, a świadomością wizualizujmy zdrową rzeczywistość.

Mamy do tego narzędzia, prezentowaliśmy je na poprzednich edycjach Wibracji. Korzystajmy z nich ze spokojem i pewnością, kreując świat obecny i przyszły. Zapraszamy do wymiany informacji i wspierania się na Grupa Festiwalu Wibracje. To przestrzeń, którą udostępniamy; korzystajcie z niej, aby optymalnie wykorzystać ten nietypowy czas.

Nie ma zagrożenia dla realizacji tegorocznego Festiwalu Wibracje. Wydarzenie zaplanowane jest na koniec czerwca, a prace nad nim są niezmiennie prowadzone. Zarówno naukowcy, jak i zdrowy rozsądek wskazują, że już wcześniej zagrożenie epidemiologiczne będzie tylko wspomnieniem. Organizatorzy Festiwalu uważnie śledzą bieżące komunikaty, zebrali też rzeczowe informacje ze swoich źródeł i są pewni, że sytuacja zostanie wkrótce opanowana, a zagrożenie całkowicie zażegnane.
Niezależnie Festiwal jest zabezpieczony przez elitarną grupę szamanów i czarodziejek ze wszystkich zakątków wszechświata 😉 Stworzony został energetyczny system obronny, który przy wykorzystaniu odpowiednich wibracji szczelnie otacza teren Festiwalu. Jeśli cokolwiek wydarzy się inaczej, organizatorzy wspólnie z uczestnikami uzgodnią optymalne dla wszystkich rozwiązanie. 🍀

Zatem czuj duch oraz Aho, a także śpij spokojnie i do zobaczenia na słonecznych Wibracjach 

Organizatorzy Festiwalu Wibracje
Łukasz Gołoś
Magdalena Ballada