Sprzedaż biletów kończy się za

Informator

KIEDY:

20-24 lipca 2022 r. (środa start 11:00 – niedziela)

Godziny działania kas: Środa – piątek: 9:00 – 23:30 Sobota: 9:00 – 20:00 Niedziela: 9:00 – 12:00

Prosimy nie przyjeżdżać we wtorek 🙂

GDZIE:

Giże 40, Świętajno 19-411 Google Maps

BILETY:

Rodzaj Biletu

Do 13 roku życia

(Urodzeni do 31.12.2009)

Ulgowy

14 – 24 lata

(Urodzeni od 1.01.1998

do 31.12.2008)

Normalny

powyżej 24 lat

(Osoby urodzone przed 1.01.1998)

Karnet I TURA

wyprzedane

Bezpłatnie 320 380
Karnet II TURA

wyprzedane

Bezpłatnie 420 zł 480 zł
Karnet III TURA

wyprzedane

Bezpłatnie 500 560
Cena regularna Bezpłatnie 680 zł

 

Bilet Weekendowy

(od piątku 22.07 od 18:00 do końca festiwalu)

Dostępne w kasach festiwalu

Bezpłatnie  360 zł

 

Bilet Jednodniowy

Dostępny w kasach festiwalu

(nie zawiera noclegu na polu namiotowym)

Bezpłatnie  190 zł

Wyprzedaliśmy wszystkie karnety 5-dniowe.

W kasach festiwalu kupisz bilet jednodniowy oraz weekendowy.

_

KARNET:

bilet pięciodniowy, uprawniający do wielokrotnego wstępu przez 5 dni trwania Festiwalu.

CENA KARNETU ZAWIERA:

– udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie

– miejsce noclegowe dla właściciela karnetu na polu namiotowym

– parking dla samochodu osobowego

 • Cena biletu zależy od Tury sprzedażowej oraz wieku uczestnika. Tura sprzedażowa zamykana jest po wyczerpaniu limitu. Informacje o kolejnych turach sprzedażowych są podawane na naszej stronie i fb. Wstęp do 13 r.ż jest bezpłatny.
 • Operatorem sprzedaży jest Festiwal Wibracje.
 • Wejście na teren wydarzenia możliwy jest po okazaniu biletu w formie elektronicznej (nie musisz go drukować – szanuj drzewa!).
 • Bilet elektroniczny jest wymieniany w kasach Festiwalu na opaskę na rękę.
 • Bilety są imienne, na bramkach obsługa zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wieku uczestnika na podstawie dokumentu.
 • Można przekazać bilet innej osobie, ale nie zmieniamy danych na bilecie – w przypadku przekazania biletu napisz maila na bilety@wibracje.com.pl | Przekazanie biletu: dane właściciela biletu imię i nazwisko mail przekazuje bilety imie i nazwisko mail nowego właściciela.
 • Bilety nie podlegają zwrotom.
 • Masz problem techniczny z systemem rezerwacyjnym? Napisz na: bilety@wibracje.com.pl
 • Kupując bilet akceptujesz regulamin uczestnictwa w Festiwalu Wibracje dostępnym na stronie wibracje.com.pl oraz na terenie Festiwalu.

BILET WEEKENDOWY:

 • Ważny od piątku 22.07 od 18:00 do końca festiwalu. Zawiera udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie, miejsce noclegowe dla właściciela karnetu na polu namiotowym, parking dla samochodu osobowego.

BILET JEDNODNIOWY:

 • Dostępne tylko w kasach festiwalu.

 

 • Pole namiotowe w cenie karnetu (wyposażone w toalety i prysznice). Obszar pola namiotowego będzie zaznaczony na mapie terenu. Prosimy nie rozbijać w głównej przestrzeni festiwalu, obok scen i gastronomii. Samochody prosimy parkować na parkingu, nie pod namiotami. Pole namiotowe to polana. Będzie dostęp do prądu.
 • Kampery (miejsca wyprzedane) Stworzyliśmy specjalne miejsce dla kamperów – znajduje się na parkingu Festiwalu. Będzie to wygrodzony teren z dostępem do prądu (niezależna rozdzielnia prądowa, ale nie gwarantujemy wszystkim oddzielnych gniazdek) oraz wyposażony w toalety. Przy stanowisku postojowym przewidujemy ok 4-6m2 dodatkowej przestrzeni do własnego zagospodarowania. Nie zastawiamy drogi przejazdowej. Nie będzie możliwości parkowania kamperami na parkingu dla samochodów osobowych. Koszt: 450 zł od kampera |50 zł - bezzwrotna przedpłata rezerwacyjna, 400 zł pozostała część do opłacenia na miejscu gotówką| cena obejmuje postój na 5 dni / cały festiwal. Jak zarezerwować? W panelu KUP BILET wybierz 'KAMPER - rezerwacja miejsca' - opłać rezerwację, na maila otrzymujesz bilet parkingowy, na miejscu na podstawie biletu dokonujesz dopłaty 400 zł. Ilość miejsc ograniczona, przyjmujemy kampery, które dokonały rezerwacji.
 • Glamping - edit. SOLD OUT - wszystkie namioty zostały już zarezerwowane -jest możliwość wynajęcia klimatycznego namiotu 2 lub 4 osobowego. Szczegóły rezerwacji TUTAJ.
  glamping wibracje
Zapraszamy Was w miejsce, które pokochacie! To wielohektarowy teren, usłany polodowcowymi pagórkami, świeże powietrze, zieleń dookoła, daleko od miasta - cisza, spokój i sielanka. Jak co roku, na terenie Festiwalu budujemy pełne miasteczko:
 • znajduje się tu pole namiotowe,
 • różnorodna strefa gastro z namiotami, siedziskami,
 • sanitariaty (odpowiednia ilość WC, prysznicy oraz umywalek)
 • duży parking (także dla kamperów)
 • jest dostęp do prądu i ujęcie wodny pitnej
 • inne strefy z przekryciami i siedziskami
 • punkt informacyjny, medyczny
W plenerze funkcjonują 2 sceny oraz duże namioty wykładowo/warsztatowe, w których odbywają się wydarzenia (koncerty, wykłady, zajęcia psychoruchowe). Teren zielony urozmaicony jest tzw. „zakątkami”, wypełnionymi dywanami, pufami, gdzie po prelekcjach zainteresowani uczestnicy w kameralnym anturażu mają okazję do dalszego pogłębiania wiedzy z wykładowcami. W część plenerowej znajduje się również strefa wystawiennicza (handlowa, zabiegowa, konsultacyjna) oraz Strefa Ciało, Slackline, Umysłu, Strefa Malucha i inne. Festiwal odbywa się w naturze, daleko od miejskiego zgiełku i wśród samych przyjaciół - tak czy inaczej dzień i noc w utrzymaniu bezpiecznego flow pomaga nam profesjonalna firma ochroniarska i trochę leśnych skrzatów 🙂 fot. Idę Drogą
Znajduje się obok terenu Festiwalu. Podzielony na dwie części: parking dla samochodów osobowych oraz odpłatny parking dla kamperów (ogrodzony z dostępem do prądu).
Umów się na wspólny przejazd samochodem Polecamy skorzystanie z wibro-autobusu. Przejazd z wykupioną wcześniej miejscówką tutaj Kursy autobusowe: Warszawa (Plac Defilad) - Giże środa 20.07.2022 godz. 10:00 Giże - Warszawa niedziela 24.07.2022 godz. 13:00 Autobus będzie oznaczony.
Cieszymy się, że przyjeżdżacie do nas rodzinnymi kompletami! Dzieci zawsze mają u nas swoją bezpieczną przestrzeń i mnóstwo atrakcji. Do 13 r.ż wstęp jest bezpłatny! Do tego oferujemy: Strefę Malucha (zajęcia), drewniany małpi gaj, slackline, warsztaty dla rodziców z dziećmi, na polu namiotowym strefę śniadaniową (prąd, stoły) oraz namiot przebieralnię, duże wyznaczone toalety.
Zapewniamy rozbudowaną strefę gastronomiczną ze zdrowym jedzeniem, w tym z menu wegańskim i wegetariańskim. Będzie strefa z foodtruckami, słodycze, owoce, napoje.
Zabierzcie ze sobą gotówkę. Na terenie Festiwalu, ani w jego najbliższym sąsiedztwie, nie ma bankomatów i jest słaby zasięg. Na zajęcia nie obowiązują zapisy. Na terenie Festiwalu jest ujęcie wody pitnej. Zalecamy również zabranie ze sobą butelki do filtrowania wody. Najbliższy sklep znajduje się 9 km od Festiwalu. Na miejscu będzie dostępny program Festiwalu z mapą terenu. Nie zapomnij przygotować swojego biletu wstępu – możesz go wydrukować lub wyświetlić na urządzeniu mobilnym. Godziny otwarcia kas i wejścia na festiwal: środa 11:00 do 21:00, czwartek, piątek i sobota 9:00-21:00, niedziela 9:00 – do wieczora. Jeśli masz już opaskę na ręce, będziesz mógł poruszać się poza teren bez ograniczeń czasowych. Pole namiotowe – zaznaczyliśmy na mapie. Prosimy nie rozbijać w głównej przestrzeni festiwalu, obok scen i gastronomii. Dostęp do prądu – będzie stacja fotowoltaiczna do ładowania telefonów. Sprawdź też EKO PRZEWODNIK dla uczestnika. Dołącz do naszej grupy – https://www.facebook.com/groups/wibracje/, gdzie m.in. możesz znaleźć towarzysza do wspólnego przejazdu. Wspólny przejazd jest tańszy, weselszy i zmniejszasz ślad węglowy! Ogień – rozpalimy TYLKO w wyznaczonym do tego miejscu (wokół jest las). Osoby z niepełnosprawnością prosimy o zabranie orzeczenia ze sobą i na bramkach otrzymają swój bilet. Psy – prosimy o pozostawienie czworonogów w domach (jest nas dużo). Warto zabrać ze sobą: matę do jogi, kapelusz przeciwsłoneczny, coś na komary, czołówkę, własny kubek (sztućce, talerz), garść entuzjamu i pozytywnej energii, bo będzie mega!

 

Promujemy bezużywkowe spotkania.

Do zobaczenia!

Wolontariat

Od 5 lat corocznie budujemy fantastyczną grupę wolontariuszy, którzy aktywnie przyczyniają się do niepowatarzalnego flow tego wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy osoby komunikatywne, gotowe do pracy w zespole i z otwartym umysłem ? Przeczytaj o zasadach wolontariatu tutaj ZASADY WOLONTARIATU.

Grupa wolontariuszy na FB

Nasze ulubione pytania

Czy na Festiwal mają wstęp kosmici?

Tak, tylko ci z dobrymi intencjami

Czy można przyjechać z dziećmi?

Koniecznie! Do 13 roku życia wstęp jest bezpłatny – opaski dostaniecie na bramkach

Czy można przyjechać z psem?

Prosimy o pozostawienie psów w domach – Festiwal się rozrósł, jest nas coraz więcej, bywa głośno – oszczędźmy im stresu.

Czy można przyjechać z kozą?

Można, jeśli daje mleko

Czy można kupić bilet w przedsprzedaży?

Tak – do 17 lipca. Potem kupisz bilet w kasie festiwalu w cenie regularnej.

Gdzie znajdę informację o cenach biletów?

Cennik i regulamin zakupu biletów pojawią się wraz z uruchomieniem przedsprzedaży w zakładce Infromator lub Kup Bilet.

Czy jeśli zakupiłem bilet elektroniczny, to powinienem przyjść z jego wydrukowaną wersją?

Nie ma potrzeby, wystarczy pokazać kod na urządzeniu mobilnym bądź przesłać nam go telepatycznie. Szanuj drzewa! W kasach Festiwalu bilety zostaną wymienione na opaski

Czy bilety można zwracać?

Nie przyjmujemy zwrotów, ale możesz przekazać go komuś innemu (nie sprawdzamy tożsamości)

Do czego upoważnia bilet (karnet) wstępu?

Do uczestnictwa we wszystkich punktach głównego programu (wykładach, warsztatach, koncertach) bez dodatkowych opłat, do darmowego parkingu dla kóz, do tańca na bosaka i bębnieniu do rana przy ognisku, do doświadczania nieziemskich momentów w gronie przyjaciół

Czy mogę kupić bilet (karnet) w dniu Festiwalu?

Tak.

Czy na Festiwalu będzie pole namiotowe?

Tak, pole namiotowe ze wszystkimi wygodami jest wliczone w cenę karnetu.

Jak rozbijać namioty?

Wejściem głównym w stronę Gwiazdy Polarnej.

Od kiedy i do kiedy działa pole namiotowe?

Od środy do niedzieli.

Czy mogę przyjechać we wtorek?

Nie, bramy dla uczestników otwieramy w środę.

Jak dojechać na Festiwal?

Drogą lądową, wodną lub powietrzną. Tymczasem sugerujemy umawiać się na wspólne przejazdy na naszej facebook’owej grupie: https://www.facebook.com/groups/1249172701798472/

Czy na terenie Festiwalu jest parking dla samochodów?

Tak, bezpłatny dla samochodów osobowych. Na terenie Festiwalu.

Czy na terenie Festiwalu jest parking dla latających dywanów?

Tak, w wyznaczonych miejscach, nad samochodami uczestników

Czy jest miejsce do ładowania telefonów?

Tak – będą przygotowane takie miejsca. Choć zamiast telefonów sugerujemy naładować siebie samych – słońcem i wspólnymi tańcami.

Czy na Festiwalu jest strefa gastronomiczna?

Tak! I jest bardzo różnorodnie: wegetariańsko, wegańsko, frutariańsko, witariańsko i bretariańsko.

Czy mogę wziąć udział w Festiwalu jako prelegent, wystawca, wolontariusz, maskotka, dobry duszek?

Oczywiście! Napisz do nas: festiwal(małpa)wibracje.com.pl

Kiedy opublikujecie program na 2022 rok?

Program zostanie opublikowany na miesiąc przed wydarzeniem. Do tego czasu będziemy na bieżąco prezentować sylwetki prelegentów na naszej stronie i facebooku.

Czy prowadzone są zapisy na wykłady/warsztaty?

Nie.

Co ze sobą zabrać?

Matę do jogi, koc, latarkę, własny kubek lub butelkę (sztućce, talerz) (twórz z nami Zielone Wibracje), ekologiczne środki higieniczne, gotówkę, coś na każdą pogodę, uśmiech na twarzy 🙂

Sprawdź nasz festiwalowy eko-przewdownik

Jesteś odpowiedzialny za energię, którą przynosisz na festiwal.