Zofia Nieścior

Temat: Dwupunkt

Wieloletni menager HR, certyfikowany Coach ICC, uczennica Dr. Franka Kinslowa, wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej Wehter Personnel Consulting, prowadząca warsztaty dwupunktu, matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej.

Czym jest dwupunkt? W czym może Ci pomóc?

 

Dwupunkt (twórca metody Dr Richard Bartlett) to uniwersalne narzędzie, które można wykorzystać we wszystkich dziedzinach naszego życia. Istotą i celem dwupunktu jest tworzenie naszej nowej, lepszej rzeczywistości. Efekty działania możemy poczuć natychmiast, bądź po upływie kilku dni lub tygodni.

Dwupunkt to metoda, która wpływa na poszerzenie świadomości w taki sposób, abyśmy mogli zmieniać swoje życie we wszystkich obszarach, w których potrzebujemy tej zmiany dokonać – w związkach i relacjach międzyludzkich, finansach, pracy, zdrowiu.

Mechanika kwantowa udowadnia, że wszystko zależy od naszych myśli. Ciągle rozpamiętując naszą przeszłość, czy też martwiąc się o przyszłość – dopuszczamy do siebie ograniczenia, które nas blokują. Trzymamy się tych swoich negatywnych programów bardzo mocno, a wystarczy jedynie zmienić swoje postrzeganie, swoje myśli i zacząć być szczęśliwym tu i teraz. Codzienne życie pokazuje jednak, że sprawa nie jest aż tak prosta – nastroje depresyjne, depresja, wypalenie, szkodliwy stres, utrata celu życia, zniechęcenie pracą, nieumiejętność relaksacji.

Do poznania i nauki dwupunktu nie potrzeba specjalnych predyspozycji. Metoda jest bardzo prosta i dostępna dla każdego. Jedynym warunkiem jest chęć jej poznania.

Podczas warsztatu poruszy następujące zagadnienia:
Kwantowy świat – parę podstaw teoretycznych
Sposób w jaki świadomość wpływa na Twoje życie?
Dwupunkt dla siebie, dla innych
Pole serca – źródło Twojej siły
Zatrzymywanie myśli
Wygaszanie strachu, lęku
Przykładowe efekty:

Doświadczenie zmiany świadomości
Pozbycie się lęku, stresu i napięcia
Przekroczenie ograniczeń wyobraźni umysłu
Uzyskanie wewnętrznego spokoju
Odkrycie nowych możliwości

www.zofianiescior.pl

Dołącz do nas! Kup bilet