• Tresura Matrixa

  Temat: Human Design

  Tresura Matrixa jest nie-metodą, czyli sposobem na budzenie naturalnej inteligencji i odwagi życiowej jako najważniejszych sojuszników w odczuwaniu i zauważaniu szczęścia. Droga do odnalezienia tych sojuszników wiedzie poprzez lokalizację, akceptację i integrację w sobie (użyciowienie) elementarnych lęków i wstydów, które były dotychczas unikane, lub zwalczane.

   

  Zapraszamy na wykład, podczas którego odpowiemy sobie na pytania: Tresura Matrixa – czym jest i do czego służy, oraz kto to może uprawiać? Czym dla nas jest Miłość, Odwaga i Wiara, oraz jaka jest rola mechanizmów wypartych i lojalnościowych w procesie unikania kontaktu z własnym wnętrzem i potrzebami. Czym wg nas jest ego, egoizm i czym to się różni od ich powszechnie słyszanej wykładni.

  Będzie też o Human Design w ujęciu Tresury Matrixa – ogólna analiza oraz kiedy kompletnie odradzamy używanie tego systemu. Neurointeligencja ciała, oraz użycie ruchu i świadomości ciała do powiększenia komfortu swojego istnienia – hipnoza i metoda Feldenkraisa w naszym rozumieniu.

  O prowadzących:

  Tresura Matrixa powstała ponad 5 lat temu jako inicjatywa oparta na zaufaniu. Zaufanie do siebie, osobistej zdolności nieskończonego procesu samouczenia się i samoleczenia, będąca wynikiem prostego odkrycia, że człowiek może być na siebie skazany – i wówczas szukać innych, by oddać za to odpowiedzialność, lub może przyjąć siebie z wyboru – i wówczas w spontaniczny sposób zminimalizować niezbędność „specjalistów” i „przewodników” w swoim życiu. Skonfrontowani z zaskakującą prawdą, że wzrost pokory jest jednoznaczny ze wzrostem asertywności i samodzielności, twórcy tej nie-metody oparli swoje działania na nieco sarkastycznej, dowcipnej formule (w myśl zasady, że prawda bojąca się żartów nie jest za bardzo prawdziwa), oraz szkielecie merytorycznym, zwanym „tabelką”, składającym się z trzech elementów: Miłości (zauważenia siebie), Odwagi (odpowiedzialności za swój stan), oraz Wiary (zaufania do doświadczeń.

  Tresuramatrixa.com

  atlashd.eu

  Dołącz do nas! Kup bilet