• Tomasz Gruba

  Temat: Święta geometria jako drogowskaz do zjednania cywilizacji ludzkiej z naturą

  Ta skrywana przez wielki dziedzina nauki, teraz w dobie wolnego dostępu do informacji wypływa na powierzchnie. Dawniej z jej dobrodziejstw korzystali nieliczni, często słynni twórcy, jak Michał Anioł, Leonardo da Vinci, czy Antonio Stradivari, którzy stworzyli dzieła po dziś dzień uznawane za doskonałe. Teraz zasady świętej geometrii wykorzystują m.in. największe korporacje. I nie jest to wiedza, którą się chętnie podzielą, ponieważ stosowanie jej reguł bezpośrednio przybliża nas do najdoskonalszej jakości jaka istnieje – perfekcji natury.

  Zapraszam Cię na wykład na którym w prosty i obrazowy sposób pokarzę Ci jak możesz wykorzystać ją przy swojej twórczości, która bogatsza o tą wiedzę ma szanse zyskać na wydajności, większej harmonii, naturalnemu pięknu i synchronizacji z otaczającym Cię światem. Święta geometria nie powinna być wiedzą dla nielicznych, jako cywilizacja wręcz jej powszechnie potrzebujemy, by stała się ona naszym drogowskazem do ponownego zjednania z inteligencją i doskonałością natury.

  O prowadzącym:

  Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Wiceprezes Fundacji Ogród Kreacji. Właściciel Thomas Harmony platformy oferującej etniczne i muzykoterapeutyczne instrumenty muzyczne. Podczas swojej działalności współorganizowałem min. Festiwale Filmów Kontrowersyjnych, Konwenty Wiedzy Alternatywnej, konferencję enteogeniczną, warsztaty świadomego śnienia, warsztaty pracy z relacjami międzyludzkimi, cykle spotkań Nasiona Wiedzy. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. Szczególną uwagę poświęcam takim dziedzinom wiedzy, jak święta geometria, cymatyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, psychologia, ekologia. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują.

  tgruba.fraktalna.pl

  thomasharmony.com

  Dołącz do nas! Kup bilet