• Sylwia Kocoń

  Temat: Bogactwo zaczyna się w Tobie

  Nasze fizyczne doświadczenie życia jest odzwierciedleniem tego, co pielęgnujemy w sobie na poziomie myśli, emocji, życiowego nastawienia.

  Budowanie bogatego życia jest więc bezpośrednio powiązane z tworzeniem w sobie tak zwanej mentalności obfitości.  Zanim nasz świat wewnętrzny się zmaterializuje- wszystko rozgrywa się w naszej głowie oraz na płaszczyźnie generowanych emocji.

   

  Dlatego nie ma nic cenniejszego niż świadome wybieranie tego, czemu oddajemy naszą uwagę, czas i energię. Jak każdy proces i ten wymaga przede wszystkim konsekwencji i cierpliwości. W przeciwnym razie nieświadomie blokujemy to, czego chcemy, tworzymy opór.

  Gdy świadomie zaangażujemy się w proces rozpoznawania i urzeczywistniania pragnień, na pewno zaczniemy widzieć rezultaty w postaci materialnych, coraz to bardziej sprzyjających życiowych okoliczności.

  W trakcie wykładu opowiem o tym jak uczyć się wychodzić z mentalności braku i doświadczać mentalnego, emocjonalnego, a następnie materialnego bogactwa. Temat ten jest ściśle związany z zagadnieniem rozpoznawania swoich pragnień oraz ich prawdziwości. Kiedy bowiem rozpoznajesz swoje prawdziwe wartości i uwzględniasz je w swoich codziennych działaniach- budujesz dla siebie spełnione, dobre życie.

  O prowadzącej:

  Pisarka, metafizyk, trener motywacyjny, podróżniczka, partnerka, matka, kobieta kochająca życie, autorka programów Oktawy Miłości, Przyciągania Pieniądza oraz odbywających się cyklicznie w różnych miastach Polski i zagranicą- Warsztatów Obfitości.

  Dawniej- kobieta świata korporacyjnego, w którym realizowała się zawodowo na stanowisku power tradera w Anglii oraz Danii w bankach takich jak m.in. J.P.Morgan czy Royal Bank of Scotland.

  Od 2012 roku prowadzi blog duchimateria.com oraz wspiera na różnych życiowych płaszczyznach jako mentor i przyjaciółka.

  W 2016 roku pozostawiając za sobą etap pracy ‘na etacie’ zajęła się przynoszącą duże sukcesy oraz satysfakcję działalnością w zakresie propagowania życia w pełni i obfitości.

  Regularnie publikuje, cieszące się dużą popularnością, inspirujące teksty oraz obecnie finalizuje wydanie dwóch, nawiązujących do bogactwa życia książek.

  Na co dzień praktykuje balansowanie, integrowanie w sobie ducha i materii. Kocha być kobietą,  koncentrować  na materii jednocześnie  pamiętając, że to w tym co niewidoczne dla oczu- kryje się największa moc i zdolność kreowania życia, które daje zadowolenie i obfitość. Czuje się kobietą kompletną i pokazuje jak każda z nas może się nią również poczuć już teraz

  Dołącz do nas! Kup bilet