Sebastian Minor

Temat: DUCHOWE NADPRZEWODNICTWO KRYSZTAŁÓW

Poszukiwacz prawdy o życiu i śmierci, którą przekazuje jako METAFILOZOFIĘ podczas licznych kongresów, warsztatów, wywiadów i spotkań indywidualnych. Stworzył autorską metodę odprowadzania dusz i pomocy umierającym jako TANATOTERAPEUTA. Prowadzi również szkolenia i zabiegi uzdrawiające kryształami łącząc wiedzę z zakresu bioterapii i chirurgii fantomowej ze starożytną wiedzą Majów przekazywaną za pomocą kryształowych czaszek.

Pomimo 25-ciu lat doświadczenia ciągle się uczy i nie zamierza przestać udoskonalać swoich metod uzdrawiania rzeczywistości, w której żyjemy – ponieważ żeby osiągnąć stan harmonii i równowagi wystarczy odzyskać połączenie ze Źródłem Wszechświadomości co jest możliwe dzięki mocy kryształów.

Podczas Festiwalu:

zaprezentuję swoje najnowsze odkrycia w wykładzie: „DUCHOWE NADPRZEWODNICTWO KRYSZTAŁÓW” będzie to ukazanie drogi na skróty do jedności z wyższym JA poprzez rezonansowe zestrojenie z krystaliczną naturą świadomości z wykorzystaniem kryształów osobistych, które również będą dostępne do wyboru w trakcie i po zajęciach. Każdy uczestnik nie tylko zrozumie, ale i doświadczy tego na czym polega komunikacja wibracyjna i w jaki sposób można zyskać pełną ochronę w nagłych wypadkach.
Kontakt z Sebastianem jest możliwy poprzez stronę: www.duchowapolska.pl

Dołącz do nas! Kup bilet