• Rafał „Ruff” Libner

  Temat: Oddychanie Dźwiękiem – Didgeridoo - Soundbreathing

  “Soundbreathing Electro Acoustic Didgeridoo Soundscape” – czyli Oddychanie Dźwiękiem Didgeridoo – to program łączący chillout, kąpiel w dźwiękach didgeridoo, medytację z muzyką graną na żywo oraz elementy masażu dźwiękiem.  Didgeridoo, drumle, shruti box, echa, pętle i pogłosy, dźwięki tła, wszystko to przenika się grane na żywo tworząc dźwiękowe pejzaże, całości dopełniają elementy dźwiękowego masażu, fizyczny kontakt z dźwiękiem.

  “Oddychanie Dźwiękiem” – to autorski program będący owocem 20 lat podróży z instrumentem, to lata ćwiczeń i doskonalenia stylu, zgłębiania technik, poszukiwania brzmień i gromadzenia instrumentarium, to podróże z instrumentem zarówno wewnętrzne jak i w odległe zakątki świata jak Indie i Nepal.  Brzmienia Didgeridoo  w odpowiednich częstotliwościach, zestrojonych z wewnętrznym brzmieniem 7 czakr, energetycznych centrów naszego ciała, relaksacja dźwiękiem którego można dotknąć, wewnętrzna podróż od Podstawy po Koronę.

  O prowadzącym:

  Muzyk, podróżnik, dźwiękowiec i autor tekstów. Na didjeridoo gra od 1998 roku. Solowo występuje jako: Travelling Didjeridoo – audio wizualny show łączący wykonywaną na żywo muzykę didgeridoo z powstającymi podczas azjatyckich podróży filmami. “Soundbreathing Electro Acoustic Didgeridoo Soundscape” – czyli Oddychanie Dźwiękiem Didgeridoo – to nowy cykl łączący chillout, kąpiel w dźwiękach didgeridoo, medytację z muzyką na żywo oraz elementy masażu dźwiękiem. Współtwórca Radio Samsara, Nell’ Ambientes, Balanda Didjeridoo Duo, współpracował z krakowskim “Teatrem Starym” – rola muzyka didjeridu w “Factory 2” Krystiana Lupy, Storia Theurgica Dynamic Multimedia Project, Gadającą Tykwą, Magic Carpathians, “Studnia O”, Gaya Yaga, podczas licznych pobytów w Nepalu koncertował i nagrywał z Shyam Nepali Group. Od 2016 pełni funkcję prezesa w stowarzyszeniu „Didjeridoo.PL”, jest również współorganizatorem Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”.

  oddychaniedzwiekiem.wordpress.com

  https://soundcloud.com/ruff-libner

  https://travellingdidjeridoo.bandcamp.com/

  Dołącz do nas! Kup bilet