Paweł Fornalski & Monika Sierakowska

Temat: Architektura i Budownictwo Naturalne

Naturalne Budownictwo pozwala odnaleźć nam nasze miejsce w naturze.

Podczas wykładu omówimy czym jest budownictwo naturalne, co wnosi do naszego życia, jak wpływa na środowisko lokalne. Zaprezentujemy technologię oraz rozwiązania które stosujemy przy budowach  w technologiach strawbale oraz technologii betonu konopnego.

O prowadzących:

Paweł Fornalski – Budownictwem naturalnym zajmuje się od 2012 roku, rozpocząłem od budowy w technologi strawbale, czyli budowy z kostek słomy, oraz wykonywania tynków glinianych. Ostatnimi laty specjalizuje się w pracy z betonem konopnym i wypełnianiu domów kopułowych.

mgr inż. arch. Monika  Sierakowska – Pasjonatka i projektantką architektury naturalnej. W czasie studiów odkrycie technologii STRAWBALE uświadomiło mi sens mojego przyszłego zawodu.  Projektowanie i budowanie zdrowej rzeczywistości dla ludzi na planecie Ziemia jest dla mnie życiowa misją, którą realizuje z przyjemnością. W moich projektach próbuję połączyć minimalizm i prostą formę z ergonomią, tworząc harmonijne i funkcjonalne kompozycje przestrzenne. Jestem osobą wrażliwą i pełną empatii, co pozwala mi zrozumieć potrzeby innych, a w projektowaniu stawiam sobie za cel zadowolenie i komfort życia inwestorów.
Moje motto: „ZASTAŁAM POLSKĘ BETONOWĄ , A ZOSTAWIĘ  STRAWBAL-ową”

Dołącz do nas! Kup bilet