• Olga Szemley

  Temat: Yogattractive - joga twarzy

  Yogattractive to 100% naturalne, holistyczne odmładzanie dzięki synergii automasażu i ujędrniających ćwiczeń ponad 80 mięśni twarzy i szyi. Najbardziej kompletne podejscie do anti-agingu na polskim rynku.

  Od ponad dwóch lat metoda naturalnego anti-agingu twarzy i szyi Yogattractive podbija serca Polek. Proponuje szacunek dla własnych, unikalnych rysów i wszechstronnie pielegnacyjne działania, które nie tylko upiększją, ale wspomagają zdrowie i nierzadko są terapią dla duszy!

   Opis  metody Yogattractive®:

  • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest ujędrnienie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni
  • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry
  • Przyspiesza proces detoksyfikacji dzięki Japońskiemu automasażowi limfatyczno-liftingującemu z elementami akupresury i refleksologii, podnoszącemu policzki, konturującemu linię szczęki i drenującemu tkanki
  • Daje Wam narzędzia do skutecznej, holistycznej i mądrej pielegnacji w domu

  O prowadzącej:

  Twórczyni Yogattractive®, holistycznej metody rewitalizacji twarzy (www.yogattractive.com), ekspert anti-agingu oraz jogi hormonalnej. Dyplomowany instruktor Bikram i Hatha jogi wyższego stopnia Yoga Alliance 500, artystka i podróżniczka. Badała rytuały pielęgnacyjne kobiet przez dwanaście lat na czterech kontynentach.

   

  Dołącz do nas! Kup bilet