• Natalia Knopek

  Temat: Joga flow - Otwieranie bioder

  O warsztacie na Festiwalu:

  W biodrach gromadzi się dużo napięcia, emocji i kompleksów, dlatego praca z nimi wymaga od nas wiele cierpliwości, miłości i zrozumienia. Daj sobie czas, weź oddech i naucz się odpuszczać.

  Elastyczność ma to do siebie, że przychodzi wtedy, gdy po prostu rozluźniamy się i odpuszczamy. Jeśli rozciągasz się na siłę, twoje ciało się napina, wysyłając jednocześnie do mózgu informację, aby bronił się przed tym, co robisz, a to tylko potęguje napięcie.

  Popracujemy w jogowym rytmie flow, pozostając w przyjaźni z oddechem, nad uwolnieniem wszystkiego, co nam już nie służy.

  O prelegentce:

  Mam na imię Natalia Knopek jogę i medytację praktykuję od 10 lat. Od 6 lat jestem certyfikowanym nauczycielem (w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500). Swoją praktykę określam jako  dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

  Jestem autorką dwóch bestsellerowych książek „Miej Umiar” i  „Dlaczego Joga”. Na co dzień znajdziesz mnie w sieci – na blogu simplife.pl, gdzie piszę o jodze, minimalizmie i życiu w zgodzie ze sobą. Prowadzę również internetową Szkołę Jogi w Twoim Domu, w której bardzo holistycznie pracujemy nad swoim rozwojem na wielu płaszczyznach – jogawdomu.com

  Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch, medytację, oddech i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

  FB – https://www.facebook.com/simplifepl/ @simplifepl

  IG – https://www.instagram.com/simplife.pl/ @simplife.pl

  YT – https://www.youtube.com/channel/UCw-HC1NizWhlcFy7UT0kGcQ

  Blog – www.simplife.pl

  Festiwal Wibracje

  art of healing

  Dołącz do nas! Kup bilet