• Monika Kamola

  Temat: Astrologia - narzędzie rozwoju osobistego

  Na imię mam Monika Kamola i jestem Astrologiem, Numerologiem oraz Tarocistą. Przez prawie połowę mojego życia mieszkałam w Wielkiej Brytanii i tam studiowalam Astrologię  Pobierałam tez nauki korespondencyjne od Astrologów amerykańskich.

  Jestem Astrologiem, który każdego dnia od 7 lat opisuje na Facebooku , na stronie –  Astro Atelier, co dzieje sie w kosmosie i jaki to ma na nas wpływ. Jako że mam duszę artysty, postrzegam nasz kosmos w sposób bajeczny i czasami dramatyczny. Interesuję się tez psychologia i psychiatrią, więc moje codzienne opisy na Astro Atelier są czasami jedną wielką kopalnią do naszej podświadomości. Opisuę to wszystko w bardzo prosty sposób i bez astrologicznych warsztatówych słów, wiec wszyscy moi słuchacze z łatwością rozumieją skomplikowane tranzyty kosmiczne, które się układają każdego dnia.

  Uważam, że Astrologię powinien znać każdy, bo jest ona cudownym narzędziem do zrozumienia samego siebie – to jak stworzył nas kosmos i jakie nadal nam przeznaczenie. Łatwiej jest też, dzięki wiedzy astrologicznej, zrozumieć własne schematy życiowe oraz scenariusze wydarzeń ….czasami bardzo bolesne.

  Zapraszamy na wykład!

  Dołącz do nas! Kup bilet