• Monika Kamola

  Temat: Astrologia - narzędzie rozwoju osobistego

  Wiele założeń filozoficznych mówi, że świat nie jest dziełem przypadku, a jego wnikliwa obserwacja pozwala na doszukanie się pewnych powtarzających się układów, schematów. Astrologowie odkryli taki schemat. Istnieje zależność pomiędzy niektórymi aspektami (odległościami kątowymi pomiędzy planetami) a występującym w życiu człowieka stresem i napięciem. Podobnie wygląda sytuacja z okresami relaksu i powodzenia. Zapraszamy na wykład w czasie Festiwalu Wibracje, podczas którego dowiesz się, jak wykorzystać astrologię do zrozumienia samego siebie, poznania własnych wzorców życiowych.

  O prowadzącej:

  Na imię mam Monika Kamola i jestem Astrologiem, Numerologiem oraz Tarocistą. Przez prawie połowę mojego życia mieszkałam w Wielkiej Brytanii i tam studiowalam Astrologię  Pobierałam tez nauki korespondencyjne od Astrologów amerykańskich.

  Jestem Astrologiem, który każdego dnia od 7 lat opisuje na Facebooku , na stronie –  Astro Atelier, co dzieje sie w kosmosie i jaki to ma na nas wpływ. Jako że mam duszę artysty, postrzegam nasz kosmos w sposób bajeczny i czasami dramatyczny. Interesuję się tez psychologia i psychiatrią, więc moje codzienne opisy na Astro Atelier są czasami jedną wielką kopalnią do naszej podświadomości. Opisuę to wszystko w bardzo prosty sposób i bez astrologicznych warsztatówych słów, wiec wszyscy moi słuchacze z łatwością rozumieją skomplikowane tranzyty kosmiczne, które się układają każdego dnia.

  Uważam, że Astrologię powinien znać każdy, bo jest ona cudownym narzędziem do zrozumienia samego siebie – to jak stworzył nas kosmos i jakie nadal nam przeznaczenie. Łatwiej jest też, dzięki wiedzy astrologicznej, zrozumieć własne schematy życiowe oraz scenariusze wydarzeń ….czasami bardzo bolesne.

  Zapraszamy na wykład!

  Dołącz do nas! Kup bilet