• Michał „Vasquez” Plewniak

  Temat: Akceptacja naszego nagiego ciała

  Ciało fizyczne to jedno z piękniejszych narzędzi jakie posiadamy. Pomimo, iż zużywa się w trakcie naszego życia, jest niewątpliwie bardzo istotnym elementem. Podczas wykładu postaram się zagłębić w temat braku akceptacji naszego ciała fizycznego. Jest to koncept głęboko zakorzeniony w wielu kulturach, religiach oraz w większościowym kolektywie energii ludzi na Ziemi. Odpowiem na pytanie: dlaczego tak się stało? Co takiego się wydarzyło, że aż tak silnie ludzie odczuwają brak połączenia (akceptacji) ze swoim nagim ciałem, które jest jedynym przewoźnikiem naszej duszy.

  Podczas wykładu prześledzimy modele stylu życia, które przez stulecia pokazywały człowiekowi, jak bardzo jego ciało jest nieczyste. Dowiemy się skąd wzięły się „kanony piękności”. Porozmawiamy też o akceptacji nagości, która jest jednm z kluczowych zagadnień do uwolnienia się z braku poczucia własnej wartości. Pokażę kilka, bardzo przydatnych rozwiązań, które umożliwiają wzrost poczucia własnej wartości, pokochanie samego siebie jak również nabranie szacunku do ciała własnego oraz drugiego człowieka.

  Wykład będzie interakcją: moją z Wami drodzy uczestnicy Festiwalu Wibracje. Postaramy się zajrzeć w głąb siebie. Pokażę Wam również jakie są metody pracy samemu ze sobą w kwestii autoakceptacji ciała. Będzie kreatywnie, na wesoło jak również w pełnej świadomości i połączeniu z naszym ciałem.”

  O prowadzącym:

  Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa oraz Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego w Kielcach. Propagator świadomego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz pracy z ciałem, umysłem oraz duchowością. Wielokrotny zwycięzca oraz sędzia Ogólnopolskich Turniejów tańca Break Dance. Dyplomowany instruktor tańca, szkoleniowiec, prelegent oraz pedagog setek warsztatów tanecznych w całej Polsce. Twórca Podcastu, Bloga oraz kanału na YouTube o nazwie: Each One Teach One – Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo. Entuzjasta i praktyk medytacji oraz wszelakich form wyciszania umsyłu.
  Moją misją jest poszerzanie świadomości ludzi poprzez dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami zgodnie z hasłem Each One Teach One, czyli każdy jest nauczycielem i każdy jest uczniem w tym samym czasie. Po 20 latach zawodowej pracy z ciałem zauważyłem, że na jakość naszego życia wpływa nie tylko praca naszymi mięśniami, ale przede wszystkim ogólno pojęty rozwój wewnętrzny. Zarówno w płaszczyźnie emocjonalnej jak i duchowej. W połączeniu z praktyką ruchu ciała daje to niesamowite rezultaty w postaci auto-oczyszczania, uwalniania emocji oraz utrzymania ciała w sprawności fizycznej.

  Podcast – iTunes & SoundCloud
  Blog | www.EachOneTeachOne.pl
  Dołącz do nas! Kup bilet