• Mariusz Brzoskowski

  Temat: Telepatia - zjawisko i znaczenie/ Biorezonans i biofeedback SCIO™

  Podczas Festiwalu poprowadzi dwa wykłady:

  Temat nr 1 : Telepatia – zjawisko i znaczenie w życiu człowieka

  Telepatia czym jest? Jak ją rozumieć? Czy każdy może doświadczać telepatii? Czy warto być telepatą? Jak odróżnić telepatię od własnych myśli i odczuć? Czy telepatia jest bezpieczna? Te pytania pojawiają się u większości osób, które choć chwilę o tym rozmyślały.

  Poszukiwania odpowiedzi na fundamentalne pytania typu: Kim jestem? Jaki jest sens mojego życia? Jaka jest moja dusza? Kim jest Bóg?skierowały mnie na drogę rozwoju duchowego. Zacząłem doświadczać różnych ciekawych stanów, takich jak olśnienia, jasnowiedzenie, widzenie eteryczne, jasnosłyszenie itp. Coraz lepiej wyczuwałem emocje innych osób, nawet nie będąc w ich obecności. Doświadczałem wewnętrznych rozmów z drzewami, zwierzętami, duszami, aniołami, Źródłem. Nauczyłem się spisywać strumienie myśli, odczuwać energię nadawcy.

  Wiele przekazów telepatycznych okazywała się trafnych. Dzięki temu dużo spraw załatwiałem prościej. Zyskiwałem czas, który mogłem poświęcać na nowe nauki i doświadczenia. Życie nabrało nowych barw, wyzwań, zainteresowań, pasji. Poznawałem wspaniałych ludzi, którzy też doświadczali telepatii, a tak naprawdę komunikacji z Boską Esencją w każdym z nas i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością!

  W czasie tej prelekcji podzielę się swoimi osobistymi doświadczeniami telepatycznymi, podpowiem jak uczyć się telepatii bezpiecznie i skutecznie. Więcej o telepatii na www.swiadomosc-ziemi.org

  Temat nr 2: Biorezonans i biofeedback SCIO™ – technologia na miarę XXIw

  Na świecie jest mało urządzeń łączących biofeedback z biorezonansem. Urządzenie SCIO™ łączy w sobie te potencjały. Jest liderem kwantowej medycyny energetycznej. Nie może wszystkiego, ale potrafi więcej niż się spodziewasz. Ten wykład jest dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o historii i możliwościach biorezonansu i bioffedbacku, myślą o badaniach i zabiegach na urządzeniach, czy też o doposażeniu swojego gabinetu.

  Biorezonans jest zjawiskiem elektromagnetycznym. Od ponad stu lat można te wibracje zmierzyć, zobaczyć, a poprzez odpowiednie urządzenia wyemitować. Wibracje nie są już wymysłem, mistyką, wiarą, a wiedzą! Biofeedback dzięki specjalistycznemu oprzyrządowaniu i oprogramowaniu pozwala odczytywać procesy psychofizjologiczne. Razem z EEG tworzą dział nauki zwany elektrofizjologią.

  To poważna zmiana w zbiorowej świadomości. Wiedza ta przekładana jest na praktyczne funkcjonowanie ludzkości np. rezonans elektromagnetyczny wykorzystywany jest przez telefonię satelitarną. W szpitalach robione są badania rezonansem magnetycznym. Pojawia się mnóstwo urządzeń biorezonansu różnej jakości.

  Ta prelekcja pozwoli Tobie świadomiej wybrać dobrej jakości urządzenie do przyszłych badań i zabiegów. Osobiście polecam SCIO™, bo łączy to, co naturalne z nowoczesną technologią. Ma też zastosowanie przypadku zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne

  Więcej na www.scio-eductor.edu.pl

   

  O prowadzącym:

  Mariusz Brzoskowski – uzdrowiciel duchowy; trener rozwoju osobistego i duchowego; przewodnik dusz; ratownik Ziemi; telepata; szamanista; autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od piętnastu lat prowadzi grupowe medytacje z przekazu, medytacyjny krąg uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha. Certyfikowany specjalista i terapeuta biofeedbacku i biorezonansu. Absolwent AWF-u oraz wielu kursów rozwoju osobistego i duchowego, ceremonii szamańskich, praktyk duchowych różnych tradycji i kultur. Przez wiele lat prowadził swoje firmy handlowe i produkcyjne. Posiada bogate doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

  W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności udziela się aktywnie do dziś. Zorganizował i przewodził dziesiątkom mistycznych podróży po wszystkich kontynentach Ziemi, realizując misję ratowania, oczyszczania i wzniesienia Matki Ziemi oraz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”.

  Dołącz do nas! Kup bilet