• Marian Jeżewski

  Temat: Metoda Silvy

  Skąd się wzięła Metoda Silvy zwana Samokontrolą Umysłu, jakie są jej podstawy i na czym polega. Kim był José Silva, co odkrył i jak zaskoczył ówczesny świat nauki. Co daje nam Metoda, jak się jej nauczyć. O jej niezwykłej prostocie, skuteczności i praktycznym zastosowaniu w życiu codziennym. Po pierwszej części, czyli omówieniu – prezentacji Metody Silvy, przejdziemy do części drugiej – warsztatowej, czyli do ćwiczenia praktycznego wprowadzającego w głębszy poziom relaksacji (tzw. Standardowe Ćwiczenie Rozluźniające) oraz poznamy i zaprogramujemy przydatną technikę (niespodziankę), którą uczestnicy będą mogli stosować później w życiu.

   

  O prowadzącym:

  Wykładowcą Metody Silvy zostałem w 2008 roku i jak często mówię, była to „miłość od pierwszego wejrzenia”, czyli od kursu, na którym poznałem Metodę. Potem przyszły efekty jej używania. Był to czas, kiedy już od kilku lat prowadziłem autorskie szkolenia firmowe, dotyczące budowania relacji międzyludzkich i rozwijania drzemiącego w nas potencjału. Prowadzę kursy otwarte w Lublinie, Białymstoku, Opolu, Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim i Zielonej Górze, oraz zamknięte dla firm.

  Interesuje mnie psychologia, neurobiologia, epigenetyka, fizyka kwantowa, tenis i gra na flecie prostym. W wolnych chwilach komponuję, promuję kulturę wina i uprawiam enoturystykę. Mieszkam na Śląsku.

  studioumyslu.pl

   

  Dołącz do nas! Kup bilet