Malwina Stach

Temat: Odkryj swój potencjał - warsztat Kocham Siebie

Podczas wykładu na Festiwalu:

Warsztaty Kocham Siebie są praktycznymi warsztatami nauki kochania siebie, opartymi na narzędziach z różnych szamańskich tradycji i nurtu psychologii transpersonalnej.

Odbędziesz podróż do najgłębszych zakamarków Twojej duszy spotykając się z wykluczonymi i zapomnianymi aspektami siebie, ożywiając je, przywołując do uczestnictwa w Twoim życiu, przyjmując do pełni siebie na nowo.

Na warsztatach, w ciepłej i bezpiecznej atmosferze oraz przy wsparciu energii grupy odbędziesz podróż odkrywania siebie na głębokim poziomie, spotykając siebie tam, gdzie do tej pory bałeś się popatrzeć i tam, gdzie leży Twój największy skarb – ukryty potencjał.

Warsztaty są intensywne, nurkujemy głęboko, transformacje będą się zadziewały już podczas ćwiczeń. Dostaniesz praktyczne narzędzia, które możesz stosować w domu po warsztatach w zależności od potrzeb.

O prelegentce:

Psycholog, terapeutka transformacyjna, nauczycielka świadomego śnienia, nauczycielka Hatha Jogi.

Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata. Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia.

Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomagała co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.

www.malwinastach.pl

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje 2020 joga medytacja zdrowie zioła zero waste

Dołącz do nas! Kup bilet