• Krzysztof Lisiecki & Marta Grabowska

  Temat: Łagodna moc oddechu

  Zapraszamy na warsztat wprowadzający w świat Oddechu, podczas którego poczujesz jego łagodną moc uzdrawiania różnych aspektów Twojego życia. W oddechu odnajdziesz źródło energii i spokoju, sprzymierzeńca w codziennych zmaganiach ze stresem. Doświadczysz łagodnej sesji oddechu BreathFlow – praktyki oddechowej, którą po tym warsztacie będziesz mogła/mógł bezpiecznie wprowadzić do życia swojego i najbliższych.

  Podczas spotkania:

  Nauczysz się wykorzystywać obserwację oddechu i zrozumiesz język, w jakim komunikuje się on z tobą. Dzięki temu sprawniej będziesz nawigować w codzienności

  Poczujesz pełnię swojego oddechu, po to aby mieć miejsce dla siebie, żyć bardziej i po swojemu

  Doświadczysz związku oddechu ze sposobem funkcjonowania twojego ciała, dzięki czemu wzmocnisz lub polepszysz relację ze sobą oraz otoczeniem

  Nauczysz się jak za pomocą oddechu możesz neutralizować stres, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe.

  Na koniec doświadczysz sesji łagodnego przepływu oddechu BreathFlow i sposobu, w jaki możesz uzdrowić swoją duszę i wspierać jej integrację z ciałem.

   

  O prowadzących:

  Krzysztof Lisiecki –Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Ukończył dwuletni trening Breathworker w Instytucie Oddechu prowadzonego przez Michała Godlewskiego. Coach ICF oraz absolwent wielu szkoleń i warsztatów rozwojowych które wykorzystuje do pracy z klientami.
  Moje doświadczenie to ponad 1000 godzin spędzonych w pracy z klientami i na treningach. Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

  Marta Grabowska – Praktyk i Trener Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu. Absolwentka podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS/Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Manager międzykulturowych zespołów managerskich, od lat związana z międzynarodowymi korporacjami. Na co dzień miłośniczka życia, oddechu, intuicyjnego tańca – „Gdybym nie spotkała Pracy z Oddechem, 5Rytmów byłoby moją ścieżką – uwielbiam radość, swobodę i skupienie tej praktyki”. Prowadzę sesje indywidualne w Warszawie i Zurichu, gdzie na co dzień mieszkam.

  breathyourself

  Dołącz do nas! Kup bilet