• Katarzyna Ugita Majak

  Temat: Praktyki energetyczne dla kobiet – powrót do ciała

  Obudź i kultywuj w sobie źródła kobiecej uzdrawiającej mocy i witalności poprzez sprawdzone (i działające) praktyki dla kobiet. Zapraszamy na warsztat.

   

   

  Bycie kobietą oznacza dla mnie także szczególne dbanie o własną energię – tak by dzielić się z innymi dopiero, gdy same jesteśmy napełnione, w stanie równowagi hormonalnej, emocjonalnej i duchowej. Aby obudzić i kultywować w sobie źródła kobiecej uzdrawiającej mocy i witalności sięgnienimy do sprawdzonych (i działających) praktyk dla kobiet. W powrocie do czucia siebie, do naszego ciała, do naszej sensualności będziemy wspierać się medytacjami w ruchu, uziemianiem, tańcem, praktykami oddechowymi i kultywowaniem naszej energii poprzez starożytne praktyki taoistyczne – a wszystko po to, by skontaktować się ze swą kobiecą esencją i osiągnąć stan rozluźnienia.

  O prowadzącej:

  Jest certyfikowaną instruktorką Taotantric Arts (Tao Garden), Associate Tao Instructor (Tao Garden). Zajmuje się mapowaniem joni i pracą z ciałem (Sensual Holistic Massage Training w European Academy of Somatic Education). Instruktorka gimnastyki dla kobiet Moc Strażniczki 2 stopnia, certyfikowana facylitatorka medytacji aktywnych Osho (Multiversity Puna, Indie). Od lat pracuje z kobietami, jest także fotografką, doktorem sztuk wizualnych, autorką projektu Kobiety Mocy, w którym sfotografowała polskie wiedźmy uzdrowicielki i przewodniczki duchowe.

  www.kobietymocy.com

  Dołącz do nas! Kup bilet