• Katarina Hellström

  Temat: Masaż powięziowy - pokaz

  Większość z nas straciła kontakt ze swoim ciałem. Staliśmy się sami sobie obcy, zakłócając i tracąc mądrość naszych ciał. Praca z ciałem pomaga w przywróceniu tej naturalnej inteligencji. Zapraszam na pokaz powięziowego rozbrajania i balansowania miednicy.

   

  Miednica to nasze centrum w każdym sensie. Energetycznym – to nasze źródło. To nasz środek i ugruntowanie.

  W miednicy zapisane są głównie traumy związane z tematyką relacji i energią seksualną. Wszelkie wcześniejsze zdrady, uzależnienia emocjonalne, nadużycia, wykorzystywania a czego efektem są późniejsze np objawy wycofania, odmienności, nieumiejętność budowania zdrowych relacji, nadmierna kontrola, problematyka własnych granic, brak pewności siebie, brak satysfakcji seksualnej, problemy z płodnością (obojga płci).

  Podczas tego pokazu poznasz:

  – zasady masażu powięziowo-energetycznego

  – zależności pomiędzy emocjami a ciałem

  – techniki masażu uwalniającego napięcia i ból w obszarze miednicy

  – punkty spustowe w okolicy miednicy uwalniające przepływ energii

  – techniki pracy z mięśniem biodrowo-lędźwiowym (ang. iliopsoas) zwanym mięśniem duszy

  – metody uwalniania emocji

  Drugi pokaz dotyczyć będzie rozbrajania klatki piersiowej.

  O prowadzącej:

  Katarina jest specjalista pracy z ciałem ukierunkowanej na uwalnianie pamięci traumy i zblokowanej energii. Jej metoda to praca na powięzi. Jej powołanie odezwalo sie niespodziewanie, któregoś dnia-kiedy po raz pierwszy była świadkiem pokazu rozbrajania miednicy. W głowie huczało jej-“ To twoje narzędzie!”

  Zaraz potem, dokształcając się w międzyczasie, zaczęła dawać prywatne sesje, a popularność metody po krótkim czasie doprowadziła do pomysłu organizowania warsztatów i nauki innych. Z czasem, nabierając wiedzy i doświadczenia, wraz ze swoim partnerem, stworzyli  autorska metoda pracy z ciałem. Metoda ta pomaga  przywracać  innym ich naturalną inteligencję, która dostarcza informacji o uczuciach i siłę do realizacji celów. Ta inteligencja pomaga otworzyć się, odpuszczać i żyć w zgodzie ze samym sobą i dalej z innymi.

  “W swojej pracy podążam za ideologia OSHO, która mówi o tym,  że ciała i świadomości nie należy postrzegać jako dwóch odrębnych rzeczy; że ciało jest widzialnym wymiarem świadomości, a świadomość jest niewidzialnym wymiarem ciała.”

  Dołącz do nas! Kup bilet