• Justyna Szatkowska / DJ Jussi

  Temat: Ecstatic Dance Celebration

  Serdecznie zapraszamy na Ecststic Dance Celebration z DJ Jussi. Justyna zabierze nas w unikalną intencyjną podróż muzyczną. To właśnie uważnie dobrana muzyka będzie naszym przewodnikiem i poprowadzi nas w wysoko wibracyjną przestrzeń. Różnorodne rytmy z całego świata zainicjują spontaniczny taniec poprzez który rozluźnimy ciało, uwolnimy utkwione emocje, doświadczymy siebie oraz nawiążemy autentyczny kontakt z otoczeniem. Muzyczny trans często prowadzi do naturalnych stanów radości i ekstazy oraz lekkości i radości bycia.

  Ecstatic Dance jest świadomą formą tańca spontanicznego praktykowaną na całym świecie przez różnych ludzi których łączy jedna pasja – miłość do tańca. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych, kulturowych czy społecznych. Taniec znamy wszyscy – mamy go w swoim ciele, w genach. Podczas Ecstatic Dance wszyscy jesteśmy członkami jednego plemienia tanecznego. Polecamy taniec bez używek, bez butów, bez słów , bez ocen – wystarczy wasza obecność!

  O prowadzącej:

  DJ Jussi (Justyna Szatkowska) jest pasjonatką tańca, świadomej pracy z ciałem i oddechem, nauczycielką jogi, terapeutką energetyczna, miłośniczką natury i pracy z roślinami jak i inżynierem jakości. Jej przygoda z Ecstatic Dance rozpoczęła się wiele lat temu w Amsterdamie. Justyna od pierwszego doświadczenia pokochała tą unikalną formę zgromadzeń świadomych tancerzy. Ecstatic Dance stał się jej wielką pasją. Szybko została wolontariuszka i osoba prowadzącą ceremonie tańca. Jej zamiłowanie do Ecststic Dance i pasja do muzyki objawiły się w pełni podczas jej unikalnych setów DJ-skich. Przez ostatnie lata DJ Jussi uważnie i wrażliwie przeprowadza uczestników przez ceremonię tańca na parkietach Ecstatic Dance w wielu miejscach na całym świecie. Jej intuicyjne i niepowtarzalne sety muzyczne organicznie współgrają z wibracją przestrzeni i potrzebą uczestników. Świadomie dobrana muzyka prowadzi nas przez głęboką, ekstatyczną podróż. Justyna podąża za swoją misą życiową inicjując, współtworząc i wspierając społeczności świadomego tańca.

  Do zobaczenia w magicznej muzycznej podróży!

  Ecststic Dance 3City: https://www.facebook.com/conscious.dance.workshop

  DJ Jussi: https://www.facebook.com/music.yoga.love

  Posłuchaj: https://www.mixcloud.com/dj-jussi

  Dołącz do nas! Kup bilet