• Jarosław Stadnik

  Temat: Medyczna marihuana w teorii i praktyce

  Na przestrzeni ostatniej dekady konopie błędnie były kojarzone wyłącznie z ciężkimi narkotykami. W wyniku licznych naukowych badań, doświadczeń setki tysięcy pacjentów z całego świata oraz niezliczonej  ilości publikacji zaczęto przywracać konopiom ich dawny status rośliny o wszechstronnym, pozytywnym wykorzystaniu m.in. w medycynie, przemyśle, produkcji żywności lub ochronie środowiska. Czym są tak naprawdę konopie i jak używać w dzisiejszych czas dowiecie się z wykładu Jarosława Stadnika.

  Ponad podczas wykładu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  – czy marihuana jest z konopi?

  – czym różni się medyczna marihuana od konopi przemysłowych?

  – jak wygląda uprawa konopi przemysłowych w Polsce i na świecie?

  – co można wytwarzać z konopi i na co zwrócić uwagę przy wyborze danego produktu z konopi?

  – czym jest medyczna marihuana i jak ją zdobyć?

  – jakie właściwości prozdrowotne posiadają konopie?

  – jak stosować produkty z medycznej marihuany?

  – jak wygląda sytuacja prawna w Polsce w zakresie uprawy i dostępu do produktów z konopi

  O prowadzącym:

  Jarosław Stadnik – redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com oraz  www.konopie.info.pl Od 2008 do 2018 roku chorował na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Od wielu lat liczni, polscy lekarze nie dawali mu szansy na pełne wyzdrowienie. Wbrew obiegowej opinii dzięki zastosowaniu m.in. konopnej terapii powrócił do zdrowia i od tego czasu pomaga innym pacjentom w ich uzdrowieniu.

  Z wykształcenia i zamiłowania Animator i Menadżer Kultury oraz Instruktor Rękodzieła Artystycznego. Od 5 lat współinicjator i propagator Polskich Alternatywnych Społeczności, założyciel Ekoosady Jabłonka, Prezes Stowarzyszenia Ekologiczno-Kulturalnego FREEDOM. Promotor budownictwa naturalnego w tym właściciel firmy GlinoDom Budownictwo Naturalne. Od 16 roku życia związany z licznymi projektami tworzenia eksperymentalnych ekowiosek, ekoossad, alternatywnych społeczności.

  www.medycznamarihuana.com

  www.konopie.info.pl

  Dołącz do nas! Kup bilet