Hania Darmas (Milabo)

Temat: Ritual Trance Dance

Podczas Festiwalu poprowadzi warsztat:
Ritual Trance Dance

Uwolnij Umysł!
Odkryj rytm swojej Duszy!
Oddaj się bezgranicznie tańcu całą sobą!

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną. Jest to współczesna technika tańca, która łączy pradawne rytuały z zaskakująco skutecznymi, nowoczesnymi technikami pracy z ciałem. Tańczący poprzez medytację w ruchu dążą do osiągnięcia wewnętrznej równowagi i duchowego rozwoju. Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire , tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia.
Ale słowa i opisy w zupełności nie odzwierciedlają prawdziwych doświadczeń :). Po prostu: przyjdż, zatańcz i celebruj z nami!

O prowadzącej:
Milabo- holistyczna praca z ciałem i duszą

Holistyczna przestrzeń założona przez siostry Hanię i Magdę Darmas.
Poprzez różne formy pracy z ciałem odnajdujemy spokój i wyciszenie umysłu, dbamy o rozwój psychiczny, mentalny i fizyczny. Biorąc pod uwagę psychosomatyczne podejście zakładające ścisłe połączenie ciała i emocji, zmierzamy do pogłębienia świadomości obu powyższych dziedzin oraz do osiągnięcia pełnego zdrowia (fizycznego i psychicznego) i satysfakcji w życiu. Wierzymy w rozwój osobisty poprzez ruch, autentyczny kontakt z samym sobą, świadomość ciała, swojej niezwykłości i potencjału oraz poprzez przekraczanie swoich ograniczeń i słabości.
Prowadzimy praktykę jogi, medytacje, taniec ekstatyczny, warsztaty rozwojowe, tantryczne, choreoterapeuryczne dla kobiet, wyjazdy z jogą, tańcem w polaczeniu ze sportami wodnymi i nartami.

Dołącz do nas! Kup bilet