• Grupa Perfomatywna SzurSure

  Temat: Ruch, impro, perfo

  Podczas Festiwalu poprowadzą dwa warsztaty:

  Lab Energia M. to warsztat–laboratorium, podczas którego świadomie otwieramy się na uważność, bycie obecnym i spotkanie w autentyczności. Przygotowaliśmy kilka dróg – możliwości, które zapraszają do wsłuchania się w siebie i innych, dawania, brania, doświadczania. Będziemy pracować poprzez ruch intuicyjny, działanie z partnerem, pracę z ciałem i uważnością, medytację. Co dzieje się kiedy świadomie kierujemy swoją uwagę na miłość? Lab jest okazją do bezpiecznego eksplorowania przestrzeni serca.

  Tytuł wyszepczesz nam po warsztacie – Przyjdź oddaj się przyjemności, połącz się z sobą, otaczającą Cię rzeczywistością i  przekaż ją innym, własnym ciałem. Tematem przewodnim warsztatów będzie improwizowane performowanie z użyciem własnego ciała jako narzędzia przekazu. Będziemy przestrzenni (site-specific), czasowi (time-specific), oraz świadomi siebie samych. Przygotowaniem do improwizacji będzie praktyka otwierania naszych zmysłów. Improwizacja, którą będziemy tworzyli zanurzy się  w otaczającej nas w danej chwili rzeczywistości.

  O prowadzących:

  Grupa Perfomatywna SzurSure zrzesza pasjonatów ruchu, improwizacji i grupowej kreacji. „Wierzymy, że połączenie pomiędzy otoczeniem a światem wewnętrznym kreuje nasze otoczenie. Przestrzeń dookoła nas wpływa na nasze ciała i tworzy nową rzeczywistość.” Projekt Energia Miłości jest cyklem warsztatów performatywnych grupy SzurSure realizowany od 2 lat.

  sure sure

  Dołącz do nas! Kup bilet