• Ewa Tracz

  Temat: Joga Głosu

  Joga głosu to medytacja poprzez śpiew. Dzięki ćwiczeniom i technikom oddechowym uczestnicy i uczestniczki warsztatu, mają możliwość odkryć swój naturalny głos.

  Śpiew to coś pierwotnego i coś co każdy potrafi robić. Nie jest to tylko zarezerwowane dla osób z „pięknym” głosem, bo każdy głos jest piękny. Warsztaty, które prowadzę mają także na celu ukazanie siły naszych głosów, kiedy śpiewa się w grupie. Jak zwykłe mruczenie nabiera potęgi, podczas śpiewu zbiorowego. Program warsztatów oparty jest na medytacji poprzez śpiew. W mojej technice połączyłam elementy nada jogi – jogi głosu, śpiewu białego i śpiewu intuicyjnego.

  O prowadzącej:

  Pasjonatka śpiewu białego. Wielbicielka mantr; pasja ta została pogłębiona podczas studiów z zakresu indologii. Od czterech lat śpiewam sopranem w chórze Cantanti. Chór ten wykonuje utwory szczególnie z zakresu muzyki dawnej. Projekt Joga Głosu zrodził się z wieloletniej praktyki śpiewu pogłębionej podczas warsztatów z zakresu śpiewu białego oraz śpiewu chóralnego. Obecnie jest studentką w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM w  Poznaniu.

   

  Dołącz do nas! Kup bilet