• Ewa Satnam & Maciej Marczak

  Temat: Katharsis żywiołów - metoda uwalniania poczucia winy

  Czy możemy żyć wolni od poczucia winy? Po co nam te cholerne błędy? Czy wyrzuty sumienia świadczą o byciu dobrym człowiekiem?  Ciekawe zagadnienia, prawda? Nasze wieloletnie eksplorowanie tych tematów zaowocowało powstaniem narzędzia, które stanowi praktyczną strukturę ułatwiającą odnalezienie własnych odpowiedzi na te pytania.

  Katharsis Pięciu Świętych Elementów jest alchemicznym i szamańskim procesem przejścia przez labirynt fizycznych doznań, przekonań umysłu, przeżywanych emocji oraz iluzji które oddzielają nas od wewnętrznej wolności.  Na ścieżkach tego labiryntu do uwolnienia z poczucia winy prowadzi transformująca moc ziemi, ognia, wody, powietrza i przestrzeni. Wspólna praktyka pozwoli Ci skutecznie odzyskać dostęp do własnej mądrości, wrażliwości i współczucia  dzięki którym będziesz mógł/a spojrzeć na siebie z nowej, uzdrawiającej  perspektywy. Czerpiąc z uniwersalnej mądrości pięciu świętych elementów przejdziesz oczyszczenie na czterech poziomach:

  fizycznym – angażujący ciało proces odblokuje utknięte i skumulowane w ciele napięcia i zamrożenia,

  emocjonalnym – praktyka pozwoli wybrzmieć trudnym dla Ciebie emocjom,

  mentalnym – przekształcenie destrukcyjnych przekonań, wniesienie perspektywy mądrości doświadczenia,

  duchowym -uzdrowienie przeszłości wraz z całkowitym wybaczeniem sobie następują samoistnie w momencie zobaczenia naszych doświadczeń z perspektywy nieuwarunkowanej osobistą  historią  esencji.

  Proces ten pozwala na głębokim poziomie zaakceptować  przeszłość, a potężna energia żywiołów stwarza bezcenną szansę, aby docenić i zrozumieć odebraną życiową naukę.   Kluczowym elementem procesu jest prawdziwe spotkanie się z własną głębią, które otwiera drogę do rozpoznania w poczuciu winy kata. Zdemaskowanie go sprawia, że przestajemy mu wierzyć. Kiedy to się stanie, naturalnie zaczyna się proces odzyskiwania całkowitego zaufania do tego co w człowieku najcenniejsze: naturalnej dobroci serca.

  W trakcie praktyki będziemy przekształcać pamięć błędów, poczucie winy, osądzanie siebie,  autoagresję, gniew, ból, smutek, żal i cały ciężar przeszłości w zasilająca moc mądrości doświadczenia, wybaczenie, zaufanie do siebie, wolność i lekkość nowego początku. Nauczymy Cię jak możesz wykonywać tę praktykę samodzielnie w domu zawsze wtedy kiedy będziecie jej potrzebować.

  Ważne informacje techniczne:

  Podczas procesu każda osoba jest zanurzona we własnym indywidualnym doświadczeniu. Cały proces wydarza się w wewnętrznej przestrzeni, bez rozmów i interakcji z innymi uczestnikami. Prosimy o zabranie ze sobą kilku kartek i długopisu.

  O prowadzących:

  Ewa Satnam – Mgr psychologii, alchemiczka -szamanka, terapeutka holistyczna, masażystka lomi-lomi, podróżniczka, kobieta z pasją i odwagą realizująca swoje marzenia. Od 2007 roku współtworzy, od 2010 zwołuje i prowadzi kobiece kręgi. Od 2015 założycielka i współtwórczyni Przestrzeni Kobiecej Mocy, autorka uzdrawiających pieśni „Alchemia Serca”.

  Stworzyła kilka własnych metod pracy łączących mądrość rdzennych kultur (Ameryka Północna i Południowa) ze współczesnymi psychologicznymi narzędziami terapeutycznymi oraz transformacyjnymi naukami buddyzmu tantrycznego. Pracuje holistycznie stosując  narzędzia stanowiące syntezę jej ponad 10 letniego doświadczenia i pobieranych z różnych źródeł nauk.  Specjalizuje się w transformacji trudnych emocji w mądrość oraz  odzyskiwaniu mocy utkniętej w zranieniach z przeszłości. Ma duże doświadczenie w pracy z kobietami przeżywającymi emocjonalny ból po rozstaniach oraz w relacjach miłosnych. Uczy stosowania narzędzi, dzięki którym można świadomie i odpowiedzialnie budować życie o jakim się marzy. Na sesjach indywidualnych czyta z Kronik Akaszy oraz pomaga namierzyć kierunek dalszej drogi kartami szamańskiego tarota. Zagląda w zakamarki rzeczywistości przy pomocy elementów astrologii i symboli z kalendarza starożytnych majów.

  Od wielu lat praktyk Ho’oponopono według Morrnah Simeona, jogi oraz buddyjskich technik przekształcania.
  Łączy intelekt z intuicją, oraz to co racjonalne z tym co metafizyczne. Kocha życie kłaniając się z szacunkiem mocy przemijania. Prywatnie od 2012 szczęśliwa partnerka i żona wspaniałego mężczyzny. Ma poważnego bzika na punkcie kotów.

  https://soundcloud.com/lchemiaerca/wiedzmy-przestrzen-kobiecej-mocy, https://www.facebook.com/PrzestrzenKobiecejMocy/

  Maciej Marczak – Od 7 lat pracuję w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Od 4 lat prowadzę kręgi z andyjską medycyną Serca oraz organizuję podróże mocy w magiczne zakątki Ziemi. Jestem twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”. Jak mógłbym opisać siebie ? Podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia 🙂

  Od wielu lat zgłębiam szeroko rozumianą szamańską ścieżkę serca. Łączę tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Północnej oraz ze Wschodu. To wszystko zabarwiam swoimi własnymi wglądami, informacjami i sposobami pracy, które stale do mnie przychodzą. Przez ostatnie lata miałem przyjemność współpracować i uczyć się od wielu wspaniałych szamanów, plemion, nauczycieli i uzdrowicieli.

  Inspiruje mnie ścieżka toltecka, praca z potencjałem własnego ciała, praca z Żywiołami, morsowanie, joga kundalini, praktyki oddechowe, szamańska oraz zachodnia tantra, jogiczne praktyki transformacji umysłu, polinezyjskie metody uzdrawiania i wiele innych. Przy tym wszystkim czuję bardzo mocno odradzanie się naszego słowiańskiego ducha i mądrość przodków, która budzi się w naszych żyłach.
  Prywatnie szczęśliwy mąż cudownej kobiety 🙂 https://www.facebook.com/naskrzydlachwolnosci/

   

  Dołącz do nas! Kup bilet