dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Temat: Zagadki bliskich relacji. Psychobiologia związków

Nasze ciała podporządkowane są naturalnym prawom, które kierują zarówno naszym zdrowiem, jak i chorobami. Żadna choroba nie jest dziełem przypadku. Manifestuje się zawsze precyzyjnie – w tkance ściśle powiązanej ze sposobem, w jaki reagujemy na problemy, które pojawiają się w naszym życiu.

Psychobiologia odkrywa tajemnice problemów emocjonalnych i zdrowotnych w zakamarkach naszej psychiki, w projekcie, który tworzą nieświadomie nasi rodzice przez wiele miesięcy przed naszym poczęciem oraz w historii naszego rodu. Pozwala przyjrzeć się im z nowej perspektywy. Nie jesteśmy skazani na ciągłe niepowodzenia ani na choroby. Zrozumienie praw natury pozwala na pełne przejęcie odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie.

Zapraszamy na wykład w czasie Festiwalu nt „Zagadki bliskich relacji. Psychobiologia związków”

O prowadzącej:

Lekarka z ponad trzydziestoletnią praktyką. Łączy empiryczną wiedzę z dziedzin RecallHealing, Totalnej Biologii i Biologiki z dowodami naukowymi akademickich nauk biologicznych. Stworzyła szkołę „Vedica Akademia Psychobiologii”, w której uczy studentów rozpoznawania emocjonalnych kodów chorób i metod pracy nad rozwojem świadomości zainspirowanych między innymi pracami Davida Hawkinsa i Kena Wilbera. Pracuje z emocjonalnymi przyczynami chorób w ramach indywidualnych konsultacji.

Dołącz do nas! Kup bilet