• dr Jan Pokrywka

  Temat: Sposoby na długowieczność - komora normobaryczna i inne metody

  Normobaria to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, większej zawartości tlenu i dwutlenku węgla, a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór. Jako jeden z Czterech Filarów Długowieczności może stanowić klucz do długiego i zdrowego życia.

  Mieszkanie normobaryczne to komora ciśnieniowa złożona z kilku pomieszczeń tak wyposażonych, że można w nim przebywać stale, nawet przez całą dobę. Mieszkanie wyposażone jest w śluzę, stwarzającą stan pośredni pomiędzy ciśnieniem wewnątrz mieszkania – 1500 hPa i na zewnątrz – 1000 hPa. Umożliwia to dowolnie częste wychodzenie i wchodzenie do normobarii o dowolnej porze doby.

  We wnętrzu budynku panuje stale ciśnienie wynoszące ok. 1500 hPa, w połączeniu ze zwiększoną zawartością dwutlenku węgla w powietrzu. Nazywam to normobarią z normokapnią. Zawartość dwutlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu normobarycznym wynosi od 0,7 do 1.3 % (w atmosferze na zewnątrz pomieszczenia jest hipokapnia bo zaledwie 0,03% dwutlenku węgla).

  O prowadzącym:

  Lekarz, nauczyciel zdrowia łączący w swojej ponad 30 letniej praktyce akupunturę, dietoterapię oraz najnowsze zdobycze nauki. Autor książek „Porozmawiajmy o Akupunkturze”, „Otworzyć puszkę Pandory” oraz „Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu”.

  www.normobaria24h.pl

  www.longevitas.pl

  Dołącz do nas! Kup bilet