• Asia Orłowska i Alek Sabuda

  Temat: Wibracja Miłości

  Podczas Festiwalu poprowadzą warsztat:
  ENERGIA ŻYCIA – ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU: warsztat energetyzujący z użyciem instrumentów o naturalnych wibracjach na których gramy wspólnie, poruszamy się naturalnie i uwalniamy głos. Puszczają blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne. Zwiększa się swoboda i zakres ruchu oraz wzrasta naturalność i spontaniczność. Energia zaczyna płynąć pełniej i swobodniej.

  ODDECH i GŁOS: Budzimy pełny oddech i uwalniamy głosem naturalną ekspresję emocji. Rozwibrowujemy ciało, dotleniamy, pobudzamy, energetyzujemy i rozpuszczamy blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne poprzez oddech i wibracje głosu. Intonujemy, nucimy, improwizujemy i bawimy się głosem oraz poznajemy i odkrywamy jego możliwości.

  RUCH i EKSPRESJA: Zakorzeniamy się w ciele aby potem połączyć się z przestrzenią w naturalnym, swobodnym ruchu. Tańczymy intuicyjnie wczuwając się w potrzeby ciała. Uziemiamy się aby za chwilę wznieść się na skrzydłach lekkości. Wzmacniamy, rozluźniamy, rozciągamy. Improwizujemy, uwalniamy spontaniczność i ekspresję ciała. Łączymy się z duchem życia, z oddechem, z ruchem, z wibracjami.

  WIBRACJE i WYOBRAŹNIA: Regenerujemy się na poziomie komórkowym poprzez oddech, wibracje własnego głosu, wibracje instrumentów naturalnych, wyobraźnię i odczuwanie. Wspólnie gramy budząc uśpione twórcze możliwości i talenty. Pełna improwizacja pobudzająca wyobraźnię i synchronizację pracy mózgu 🙂

  RELAKSACJA, KONTEMPLACJA i MEDYTACJA: Doświadczamy stanów poszerzonej świadomości, odmiennych stanów świadomości w falach beta, theta, alfa i delta. Oprócz aktywności także się relaksujemy, kontemplujemy i medytujemy w ruchu i w bezruchu, do wewnątrz i na zewnątrz, w ciszy i w hałasie, w rytmie i poza rytmem, z otwartymi i z zamkniętymi oczami… co jeszcze?

  Przechodzimy przez główne centra energetyczne aby przywrócić do równowagi pracę poszczególnych gruczołów dokrewnych i zrównoważyć poziom hormonów poprzez świadomy oddech, ruch, wibracje i wyobraźnię.

  Każdy warsztat jest inny, zatem otwórz się na niespodzianki i pozwól sobie na spontaniczność. Ten warsztat to twórcza zabawa w pełnym flow oraz mnóstwo inspiracji i ćwiczeń odblokowujących i podnoszących energię witalną.

  Zdrowie przejawia się we wdzięku ruchów ciała, swobody ekspresji, wdzięku, cielesnym blasku i promieniowaniu radością i gracją. Aby odzyskać utracone zdrowie potrzeba sporo wysiłku i pracy nad sobą i ze sobą, nikt nie zrobi tego za nas może nas jedynie wspierać. Lepiej dbać o zdrowie zawczasu wsłuchując się w jego potrzeby i dbając o zdrowe nawyki. Poszerzanie świadomości to podstawowe zadanie aby pełniej wsłuchiwać się w odczucia ciało oraz żyć w zgodzie z naturą i jej rytmami.

  INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:
  Gongi tybetańskie fen & tam tam, gongi chińskie fen & tam tam, gong brazylijski fen, shruti box, czakralny zestaw dźwiękowych mis kryształowych, śpiewająca piramida kryształowa, czakralny zestaw dźwiękowych mis tybetańskich, didgeridoo, bębny oceaniczne, bębny szamańskie, bębny djembe & conga, bębny burzowe, grzechotki, kije deszczowe, tank drum zenko harmony, steel tongue drum, zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, dzwoneczki chimes z brązu, czakralny zestaw dzwonków energy chime, rury dźwiękowe, kalimba basowa marimbula, kalimba twin, kalimba b11 melody, kalimba sansula deluxe, tingsze, kamertony anielskie, kamertony c&g, czakralny zestaw kamertonów.

  DZIAŁANIE NATURALNYCH WIBRACJI: oczyszczają i harmonizują ciało na poziomie komórkowym wspierając szybkie uwolnienie z pamięci komórkowej i mięśniowej blokad emocjonalnych i myślowych. Przypominamy sobie doświadczenia trudne i zauważamy siebie i nasze emocje, zmieniamy perspektywę aby dłużej nie winić siebie za błędy i uwalniać wstyd. Przypominamy sobie doświadczenia piękne i zauważamy siebie i nasze uczucia. Wibracje kierują nas do źródła do ciała, do serca, do spotkania z emocjami i uczuciami. Uwalniamy napięcia aby łatwo wyrażać swoje pragnienia i lęki. Zauważamy siebie i zaczynamy być prawdziwi i szczerzy sami ze sobą.
  Praca z oddechem i uwalnianiem głosu czyli własnej wewnętrznej wibracji regeneruje organizm i pobudza energię wewnętrzną. Ruch ciała i naturalna ekspresja pogłębiają uwalnianie napięć i swobodnego przepływu energii w ciele. Uwolnione ciało to nowa jakość życia i wzrost kreatywności oraz twórczego potencjału i wyobraźni. Wszystko jest procesem zatem każdy w swoim tempie doświadcza własnego rozwoju ścieżki jaką wybiera. Pojawiają się inspiracje, pomysły na zmiany w życiu, kreatywne rozwiązania dla problemów, sposoby radzenia sobie z niezdrowymi nawykami i zachowaniami. Transformacja przyspiesza na tyle na ile jesteś gotowy, odważny, zainspirowany, na ile sobie pozwolisz i na ile masz determinacji i wierzysz, że zmiana jest możliwa, a nawet konieczna:)

  O PROWADZĄCYCH:

  Asia Orłowska i Alek Sabuda oboje jesteśmy po kilkunastoletnich doświadczeniach pracy w korporacjach i dla korporacji. Głównie z doświadczeniem w rozwoju i zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz relacjami międzyludzkimi w sprzedaży. Oboje ukończyliśmy Erickson Coaching International – The Art and Science of Coaching i zajmowaliśmy się rozwojem zawodowym oraz osobistym poprzez coaching. Poszukiwaliśmy i próbowaliśmy wielu ścieżek i możliwości pracy ze sobą i wspieraniu innych w ich rozwoju umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. Trafiliśmy na muzykoterapię oraz terapię tańcem i ruchem i dopiero połączenie coachingu z muzykoterapią oraz pracą z ciałem zaowocowało najlepszymi efektami przemian. Powstały warsztaty łączące świadomą pracę nad intencją poprzez
  głos, oddech, ruch, wibrację dźwięków, wyobraźnię i malowanie.
  Zapraszamy na nasz autorski warsztat Energia Życia oraz nocne Ceremonie Dźwięku, Ceremonie Kakao oraz Ceremonie Rapee uwalniające umysł i ciało z napięć aby energia witalna znów mogła swobodnie przepływać w ciele. Prowadzimy także codziennie w różnych miejscach Warszawy godzinne regenerujące koncerty – Lecznicze Dźwięki Muzyki Wibracyjnej.
  Wibracje dźwięku, głosu i ruchu są dla nas głównym narzędziem rozwoju. Chodzi tu o dźwięk naszego głosu i jego wibrację odczuwalną w ciele, rozluźniającą i uwalniającą do nowego ruchu. Chodzi także o relaks w wibracjach i pozwolenie ciału na regenerację w wibracjach instrumentów naturalnych. Jak również o wibracje naszego oddechu i wibracje jakie tworzy ciało poprzez ruch i taniec. Głosem wprowadzamy wewnętrzną harmonię hormonów, oczyszczamy się z toksyn na poziomie komórkowym i następuje regeneracja komórkowa zwiększająca witalność i radość życia. Nakładanie się częstotliwości wibracji tworzy dodatkowe fale – Alfa, Theta, Delta co pozwala na
  spowolnienie fal mózgowych i stan transu wprowadzający spokój w myślach i rozluźnienie ciała. Pojawiają się wizje u osób, które wcześniej nie miały dostępu do wizyjnej części mózgu, wyostrzają się zmysły na słyszenie, widzenie, czucie i odczuwanie coraz subtelniejszych dźwięków, kolorów, kształtów, zapachów, smaków i odczuć w ciele. Zmieniają się naturalnie nawyki żywieniowe, higiena emocjonalna, postawa ciała, tempr głosu, dbanie o ciało fizyczne i kondycję, także relacje ulegają zmianie niektóre się kończą lub przemieniają, a rozpoczynają inne. Pojawiają się nowe doświadczenia życiowe, nowe przemyślenia, pomysły, synchroniczne zdarzenia, realizują się
  marzenia – powoli krok za krokiem doświadczamy zmian, które sami kreujemy na tyle na ile jesteśmy gotowi i na ile sobie pozwalamy.
  Uczestnicy warsztatów przekraczają w sobie ograniczenia i przekonania na początku np. te nie umiem śpiewać, nie umiem grać, nie umiem tańczyć, nie krzyknę, nie zrobię takiego ruchu, nie płaczę, nie powinienem się cieszyć za bardzo, nie zasługuję, jestem gorszy, nie umiem i te wszystkie „śmieciowe” przekonania, które powodują stres, strach i napięcia. Doświadczanie wibracji zwiększa świadomość swojego ciała, oddechu, odczuć, myśli, ruchu, przepływu energii w ciele, wyobraźni i uwrażliwia na obserwowanie swoich nawykowych zachowań aby wyeliminować niekorzystne, a tych korzystnych aby wprowadzać jak najwięcej. Krok po kroku zmieniamy siebie, swoje samopoczucie, swoje myśli, nawykowe reakcje i działania oraz relacje. Nikt nie dokona zmiany za nas tym bardziej, że każdy z nas wie co jest dla niego najlepsze i tylko wzięcie całkowitej odpowiedzialności za siebie skutkuje trwałymi przemianami.
  www.wibracjamilosci.pl

  Dołącz do nas! Kup bilet