• Wibracja Miłości

  Temat: Koncert muzyki wibracyjnej oraz energetyczny warsztat Energia Życia

  Duet Asia Orłowska i Alek Sabuda zapraszają na:

  Koncert relaksacyjny Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej i Warsztat Energia Życia.

   

  Koncert relaksacyjny Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej

  To Twój czas na relaksację, medytację lub śnienie w przestrzeni wypełnionej naturalnymi wibracjami muzyki tworzonej na żywo. Pozwól sobie na wygodę, wyciszenie i rozluźnij się pozwalając wibracjom przepływać przez ciało. Muzyka wszechświata zabierze Cię w Twoją niepowtarzalną podróż. Warto pomyśleć o intencji ponieważ wzrost świadomości i energii życiowej dobrze jest ukierunkować na realizację swoich pomysłów i planów. Nasze ciała to doskonałe instrumenty naturalne, które wibrują życiem, wibrują emocjami i uczuciami. Czym wibrujesz w tej chwili? Czym chcesz wibrować? Doświadczymy także własnego głosu aby wzbudzić w ciele i przestrzeni wibracje miłości. Więcej o koncercie znajdziesz tutaj.

  Warsztat Energia Życia

  Nasze zajęcia to praca poprzez naturalny ruch, taniec, śpiew, muzykę, medytację, oddech i wzmacnianie procesów wewnętrznych w naturalnych wibracjach. Wraz z naturalnym ruchem pobudzimy oddech i uwolnimy ciała z nagromadzonych napięć. Pozwolimy sobie na swobodną ekspresję głosu i twórcze improwizowanie. Wspomagani instrumentami naturalnymi jak i strojonymi uwolnimy zabawę i spontaniczną radość życia. Przebudzisz w sobie twórcę i talenty z którymi przyszedłeś na ten świat. Energia życiowa wzrośnie, a wraz z nią inspiracja i kreatywność do działania z pasją. Więcej o warsztacie znajdziesz tutaj.

  Dzięki wibracjom zbliżysz się do siebie samego, ukoisz nerwy, uspokoisz umysł, spojrzysz świeżym okiem na swoje codzienne doświadczenia, zrelaksujesz się, nabierzesz mocy i kreatywności do dalszej wędrówki. Działanie wibracji poczujesz głębiej w długofalowym ich stosowaniu. Odnajdziesz swoją twórczą pasję do działania, swój świat w chaosie otaczającego świata.

  O PROWADZĄCYCH:

  Asia Orłowska – Certyfikowany Coach Erickson College International i Terapeuta Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej. Twórca Muzyki Wibracyjnej.

  Alek Sabuda – Certyfikowany Coach Erickson College International, Trener Rozwoju Osobistego, Mówca Motywacyjny, Muzykoterapeuta, Twórca koncertów Muzyki Wibracyjnej.

  Wibracja Miłości,  którą tworzymy, powstała w odpowiedzi na ciągłe wołanie serca o coś więcej. Lata pracy z rozwojem własnym i wspieraniem rozwoju innych nauczyły nas, że pomagając sobie pomagamy innym a pomagając innym pomagamy sobie.

  Tworzymy od lat zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym. Pokochaliśmy rozwój osobisty, duchowy i muzykę wibracyjną oraz jej pozytywny wpływ na człowieka i chcemy dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem z innymi ludźmi ku dobru wspólnemu i wzrastaniu.

  Tworzymy przestrzeń rozwoju duchowego, dbania o swoje zdrowie i relaksu podczas codziennych Koncertów Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej, weekendowych Ceremonii Kakao, Rapee i Dźwięku, Warsztatu Energia Życia w Warszawie, jak również wypraw do Czech na Ceremonie Pachamama czy na Kretę na 7-dniowy Retreat. Współtworzymy projekty z Movement & Sound Medicine organizując warsztaty w wielu miastach w Polsce. Bierzemy udział w Festiwalach i Targach. Jesteśmy ciągle w ruchu i zmianie, która jest dla nas już dziś naturalna, której jesteśmy ciekawi.

  Zapraszamy do naszego świata!

  www.wibracjamilosci.pl

  Dołącz do nas! Kup bilet