Anna Sierpowska

Temat: Movement Medicine

Rytm i taniec to najstarszy sposób na to, by wyrazić naszą naturę – połączenie ciała – ducha – emocji i myśli. Niezależnie od tego czy uważasz że umiesz tańczyć czy też nie – taniec jest najstarszym wyrazem naszych pragnień, tęsknot, przynależności i towarzyszył w formie rytuału człowiekowi właściwie od zawsze.

 

Movement Medicine – warsztat Shake It Off – to otwarta droga dla odważnych na prawdę o tym co czuję, co przeżywam, z czym mi jest trudno, co mnie nudzi a co mnie cieszy, co lubię i jak lubię.

W trakcie 1,5 h zajęć w ruchu i tańcu eksperymentujemy ze stopniowym odprężaniem, oddawaniem ciężaru, świadomym zagłębianiu się w odczuwanie ciała.
W trakcie zajęć zapraszam do budowania aktywnej relacji ciała, emocji, duszy i wyobraźni.

Przejdziemy w krótkim procesie przez – Przebudzenie Tancerza / Awaikaning the Dancer (Podstawowa praktyka Movement Medicine świadomego powrotu do ciała, do obecności – w ruchu dostosowanym do swojego stanu energetycznego). Shake It Off – Movement Medicine – uwalnianie ciała i uruchomienie przepływu energii za pomocą sekwencji ćwiczeń i wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy.

O prowadzącej:

Moją praktykę bycia i pracy z ciałem zbudowało wiele lat tańca i świadomego poruszania się – jestem nauczycielem Movement Medicine, a zbudował mnie Ma-Uri Bodywork i tańce świątynne, 5Rytmów i niezwykli nauczyciele z Polski i ze świata, masaż powięziowy ze swoją głębokością, podejście do ruchu Laban i Bartenieff, bioenergetyka Lowena, ruch GaGa, medytacja Mindfulness i slow jogging 🙂

Dołącz do nas! Kup bilet