Anna Rogowska

Temat: Archetypy w baśniach a praca z nieświadomością

Zapraszamy na warsztat w czasie Festiwalu.

Baśnie są stare jak świat. Były zanim powstała filozofia, psychologia, religia. Ludzie od zawsze gromadzili się przy ogniu i opowiadali historie. Były to opowieści, które pozwalały zrozumieć siebie, zrozumieć świat i siebie w tym świecie. Baśnie to nic innego jak opowieści oparte na doświadczeniu ludzkości. Mówią językiem symboli, metafor – to uniwersalny język, zrozumiały dla wszystkich. Te historie są wciąż żywe i aktualne, dlatego warto z nich skorzystać. Baśnie są mądre. Zawierają w sobie rozwiązanie, lekarstwo. Przynoszą wskazówki, wytyczają ścieżkę, nie tyle w życiu realnym, co tym wewnętrznym. Aby rozwiązać problem, trzeba wejść w głąb siebie, zanurzyć się w krainie, w której bohaterowie baśni są częścią ciebie, aspektami Ja. I właśnie w taką podróż Cię zapraszam.

Na przestrzeni kilku lat wypracowałam technikę pracy poprzez baśnie, którą cały czas rozwijam. To projekcyjna metoda z zachowaniem metakomunikatora. Oznacza to, że z pozycji narratora możesz przyjrzeć się swojej sytuacji, aktywnie dopełnić ważne momenty, a poprzez doświadczanie, ożywianie zrozumieć poszczególne postaci, czyli swoje wewnętrzne części.

Dzięki temu znajdujesz rozwiązanie idealne dla siebie na konkretny moment, w którym jesteś w życiu.

To proces, który zmienia.

Doświadczenie ludzkości ukryte w baśniach. Możesz tam odnaleźć siebie.

O prowadzącej:

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które zawodowo zajmują się pomaganiem (psycholożkami, terapeutkami, coachkami). Pomagam im zregenerować siły, aby miały z czego dawać.

Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. Jestem inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek.

www.anna-rogowska.pl

 

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet