Anna Molęda-Kompolt

Temat: Ponadczasowa medycyna energetyczna – na czym polega jej fenomen?

Medycyna energetyczna jest sztuką i nauką rozwijania zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego oraz dobrego samopoczucia. Energia daje ciału życie i jest esencją stosowaną do uzdrawiania lub do zapobiegania chorobom. Wykorzystuje się ją w medycynie energetycznej dla utrzymania prawidłowej harmonii ciała i umysłu.

Podczas Festiwalu:

Opowie, jak stosując zasady medycyny energetycznej, można optymalizować naturalne możliwości ciała, które potrafi samo siebie uzdrawiać i utrzymywać w zdrowiu. Opowie także o możliwościach jakie daje technika Reiki i bioenergoterapia.

O prowadzącej:

Z zawodu jestem pedagogiem i wykładam w Społecznej Akademii Nauk. Z medycyną energetyczną jestem związana od 1997 roku. W tym roku zrobiłam 3-stopniowy kurs Energii Uniwersalnej i od tego czasu rozwijam swoje zdolności i umiejętności w tym zakresie. Jestem Mistrzem i nauczycielem Reiki, bioenergoterapeutą oraz praktykiem metody Theta Healing. Zajmuję się również Ajurwedą, robię masaże ajurwedyjskie oraz propaguje życie zgodnie z jej filozofią. Od wielu lat jestem wegetarianką, ćwiczę qi kung oraz praktykuję medytację w naturze. Moje zabiegi energetyczne są holistyczne i oparte na wszystkich poziomach człowieka. Dbam o to, aby każda osoba po moich zabiegach poczuła się zregenerowana, wypoczęta i uzdrowiona.
O moich wieloletnich doświadczeniach z medycyną energetyczną pisałam artykuły do magazynów „Moja harmonia życia”, „Yoga i ajurweda” oraz „Nieznany Świat”. Uwielbiam podróże i czerpię z nich pomysły do dalszego rozwoju. Organizuje wyjazdy na Sri Lankę i do Indii, do korzeni ajurwedy.
Moje motto: Nie martw się przeszłością, ani przyszłością, żyj świadomie tu i teraz. Bądź życzliwa(y) dla siebie i dla innych. To zasady, o których warto w życiu pamiętać każdego dnia, aby czuć się szczęśliwym i zdrowym!

 

www.terapieenergetyczne.waw.pl

Festiwal Wibracje 2020 joga medytacja zdrowie zioła zero waste

Dołącz do nas! Kup bilet