Aleksandra Hawel

Temat: Instytut NeuroRozwoju

Od 15 lat pracuje z ludźmi towarzysząc im w drodze do siebie. Założycielka Instytutu NeuroRozwoju, gdzie wraz z zespołem wpiera ludzi na różnych poziomach łącząc wiele nurtów min. Biofeedback ®, Tomatis®, Ustawienia Systemowe. Praca to jej pasja. Patrzy na swoich Pacjentów systemowo, nie traktując ich jak odrębne byty, a część dużo większej całości do której przynależą.

Pokazuje jak POCZUĆ i DOŻYĆ to, co czeka niezauważone albo ze strachu zepchnięte na boczny tor. Jest zafascynowana tym, jak działa ludzki umysł i jak wiele można przez niego dla siebie zrobić, żeby w końcu poczuć, że wróciło się do domu…
Prowadzi Treningi Mózgu, Treningi Uważności Słuchowej, Ustawienia Systemowe, Treningi Mentalne dla firm.

PODCZAS FESTIWALU POPROWADZI
Wykład

Jak Ustawienia Systemowe wpływają na pracę mózgu?
Na tym panelu będzie można usłyszeć, jak praca poprzez Ustawienia Systemowe wpływa na zapis fal mózgowych. Co konkretnie dzieje się w naszym mózgu, na jakie funkcje naszego umysłu i czy w ogóle może wpłynąć praca na poziomie systemowym.
Wykład
Biofeedback – jak poprawiłem swoją pamięć w 15 dni?
W jaki sposób można trenować swój mózg? Co zrobić, żeby działał dla mnie sprawniej i był moim sprzymierzeńcem? Czy da się wytrenować mózg tak, żeby nauczył się mniej stresować? Czy depresję i lęki da się leczyć skutecznie bez leków? Biofeedback – dlaczego kiedyś mogli tą metodą trenować tylko astronauci NASA. Czy da się skutecznie i trwale poprawić pamięć, koncentrację, podnieść radość życia? I czy da się to zrobić prowadząc grę wyłącznie przy pomocy myśli?

Dołącz do nas! Kup bilet