Aleksandra Grzebalska & Ananda Amit Goldenberg

Temat: Empatyczne słuchanie i wymiana przyjemności

ANANDA AMIT GOLDENBERG (Israel) – znany przez niektórych jako „najbardziej kochający mężczyzna”. Przez 20 lat żył swoją pasją do tworzenia, występowania i uczenia tańca współczesnego. Modli się na strunach gitary i rytmie bębna. Rozwija się w różnych ścieżkach duchowych i świadomości od ponad 10 lat. Praktykuje tantrę i świętą seksualność. Obecnie prowadzi warsztaty ze świadomej seksualności używając technik z Conscious Sensuality, Magic of Love, pracy z ciałem, medytacji w tańcu, kontakt improwizacji, coachingu, świadomych relacji, świadomego słuchania i treningów ISTA.
www.istapoland.org

www.eros-medicine.com
FB EROS ∞ Medicine

Podczas Festiwalu poprowadzą dwa warsztaty:
Wielka wymiana przyjemności – dźwięk, ruch, oddech i dotyk, jak również świadomość, komunikacja i jasna intencja by rozszerzyć naszą zdolność odbieranie przyjemności. Praktyczny mini-warsztat wymiany świadomego dotyku, otrzymywania tego co pragniemy i brania tego co pragniemy z zadbaniem o naszą integralność i poczucie bezpieczeństwa. Oparty na teorii „The Wheel of Consent” (wg. Betty Martin, USA) – kole zgody/przyzwolenia. czas 1,5-2 godz.

Empatyczne słuchanie – praktyczny mini-warsztat oparty na metodzie „Dialogue Road Map” (wg. Maria Arpa, Anglia), która bazuje na NVC (Porozumienie bez przemocy). Zaprezentuję prostą mapę, za pomocą której będziemy prowadzić rozmowę z drugą osobą o tym co nam doskwiera. Przyjdź z potrzebą bycia wysłuchanym/ą bądź chęcią słuchania z innego poziomy niż zazwyczaj słuchamy. Połączenie serc gwarantowane! czas: 1,5-2 godz.

O prowadzących:

ALEKSANDRA GRZEBALSKA mgr psychologii społeczno-kulturowej z doświadczeniem zawodowym w mediacjach, po 11 latach podróży przynosi magię doświadczeń serca, ciała i duszy w swoich transformacyjnych warsztatach. Pisze, tworzy, tańczy, medytuje, uczestniczy w niekończących się cyklach kręgów, prowadzi Ceremonie z kakaowcem. Jej pasją jest wspólnota, autentyczność, bycie z poziomy serca, magia istnienia i świadoma uwolniona seksualność. Pracuje z szeroko pojętą duchowością i szamanizmem. Główne nurty wpływu na jej życie i na to co oferuje to: Porozumienie bez przemocy (NVC, Marshall Rosenberg), filozofia i aktywne medytacje OSHO, treningi Międzynarodowej szkoły sztuk świątynnych (ISTA), Kontakt improwizacja i 5 Rytmów oraz doświadczenia życia w eko-wspólnotach. Stwarza przestrzeń i oferuje doradztwo, które łączy w sobie drogę serca, samo-zrozumienia, życiową energię, celebracji seksualności i ciała oraz kreatywność i autentyczność.

Dołącz do nas! Kup bilet