Agnieszka Waszak

Temat: Energia dzikich roślin – o ziołach i magicznych miksturach

Podczas wykładu na Festiwalu:

Podczas wykładu opowie o świętych roślinach Słowian, o energii i mocy, którą przepełnione są rośliny. O ziołach lubianych przez wiedźmy, roślinach rosnących w zasięgu ręki, stosowanych w medycynie i magii ludowej.

Ludzie od zawsze używali dzikich roślin, jako pożywienia, środków wzmacniające zdrowie i urodę. Wykorzystywali je w pozytywnej magii dla ochrony przed złymi mocami, dla sprowadzenia miłości, szczęścia i dostatku.

Poznacie rozmaite sposoby stosowania magicznych ziół – okadzanie, amulety, talizmany, magiczne mikstury, moc żywych, rosnących roślin. Nauczycie się rozpoznawać zioła z naszego otoczenia, dowiecie się, jak je wykorzystać na dla dobra naszego i innych, a także jak bezpiecznie i z szacunkiem dla Natury zbierać dzikie rośliny.

O prelegentce:

Wiedźma szerząca wiedzę w prowadzonym przez siebie Kociołku Wiedźmy. Od dziecka żyje wśród Natury, żywi się dzikimi roślinami, zbiera zioła, stosuje je dla zdrowotności, w kosmetyce i dobrej magii. Interesują ją zwłaszcza rośliny rodzime, rosnące w zasięgu ręki, znane już w dawnych wiekach przez Słowian, ale też podchodzi kreatywnie do tematu, opracowując coraz to nowe przepisy na mikstury. I tą właśnie wiedzą dzieli się na facebookowym fanpejdżu i podczas ziołowych warsztatów.

O przyrodzie, roślinach i ogrodach lubi także pisać – ma na swoim koncie blisko 500 artykułów opublikowanych w czasopismach ogrodniczych, mnóstwo jej fotografii zdobi zarówno miesięczniki, jak i książki. Jej pasją są również książki dla dzieci – napisała, zilustrowała i wydała we własnym wydawnictwie książki „Pora słońca, czas księżyca”  i „Mysia w Kosmosie”. Bardzo cieszą ją spotkania z dziećmi w przedszkolach i w szkołach.

Maluje niezwykle barwne, energetyczne obrazy intuicyjne, wzmacniające energię czakr.

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje 2020 joga medytacja zdrowie zioła zero waste

Dołącz do nas! Kup bilet